Alte știri din fotbal
Deputatul român era la „șpriț", cu câteva ore înainte de Turcia - România! Scenele surprinse în Istanbul
0
Jucătorul pe care pariază Gardoș la Turcia - România: „Își creează singur ocazii”
0
Am intrat în vestiarul turcilor de la Istanbul » Ce mănâncă înainte de meci și mesajul de ultimă oră: „Respectați imnul României!”
0
Anomalie în finanțe la Csikszereda » A trecut 7,7 milioane de euro la „și altele”: ce înseamnă asta
0
Știri din fotbal internațional
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Îngrijorarea în privința lui Jamal Musiala! » Pierde Mondialul 2026?!
0
Gennaro Gattuso, selecționerul Italiei, înaintea barajului pentru Mondial: „Aud voci care îmi spun asta”
0
Amatorism incredibil! O altă vedetă de la Real Madrid examinată la piciorul greșit?! » L'Equipe face dezvăluiri halucinante
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Daca pleaca Nicolescu e mai bine??...Ca nu vine nimeni....
Burca a plecat muuult, muuult prea tarziu! Kopici abia acum a inteles ce e SuperLiga. Fotbalistii adusi nu confirma! Sunt mai slabi ca cei care au plecat. Cel putin pana acum nu au aratat mare lucru. Se inceraca un 3*4*3 care aglomereaza careul dar acolo sunt multi jucatori moi, care nu tin pe nimeni! Se uita la mingii!? Ce or face la antrenamente.... Nicolescu inceraca sa aduca, nu se pricepe si cheltuie bani pe jucatori moi si indolenti! Nu au pregatire fizica, Moralul la pamant. De fapt au ajuns ultimii, mai jos nu se poate deocamdata...
Pacat de Kopic, pare un om de calitate si probabil un antrenor bun daca ar avea cat de cat lot. Dar cu jucatori extrem de slabi (cu 2-3 exceptii) si cu Nicolescu pe dinafara in materie de management sportiv, e imposibil sa faca mai mult.
Nicolescu ce notă merita? Pt implicarea sa în a asigura din timp transferuri. De când ,,s-a implicat" imediat după ce au pierdut primul meci, apoi următorul, apoi următorul și următorul și tot așa ...cât sa-i dam?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.