Alte știri din fotbal
FCSB - FC Botoșani, duel cu încărcătură pentru play-off » Echipele probabile
0
Universitatea Craiova - Oțelul, meci tare pentru supremație! Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Titularul lui Dinamo, suspendat pentru Craiova! Anticipează o surpriză: „Nu-și permite să-l bage pe el”
0
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Cristi Chivu, deranjat de-o întrebare: „Ne calificăm în semifinale și ne criticați?!”
0
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Cine mai este si asta ? Alta petarda sau oaie gen Baciu si Surdu ciobane cu achizitiile tale
Sa-l vedem la treaba si dupa sa ne dam cu parerea. De Zapata nu stia nimeni nimic si uite ca e portar mare. Sper totusi sa vina Armenteros si Dimitrov au calitate si pot sa aduca un plus la mijloc.
este mijlocasul nationalei u 21 a portugaliei! pare a fi ceva de capul lui. sa-l vedem la treaba si ne putem da cu parerea daca are valoare de steaua.pt. cei care isi dau cu parerea inainte sa-l vada jucand in liga lui mitica si spun ca nu e bun, sunteti niste incompetenti si limitati !
moldovene,esti ....moldovean.pai goian e fundas si a dat mai multe goluri.
ce fotbalist e si asta care a dat 2 goluri in 30 de meciuri?
Pentru fanii Stelisti! Daca vreti sa ramana la Steaua sa nu-l aplaudati!!! Sa nu-i scandati numele!!! Altfel sa supara finul Radoi si il da afara!!!
Pai cred ca va juca pe postul Europa FM =)))))
Ce post va juca, nu se stie nimic... doar ca este jucator...interesant site acest gsp
Iar imprumut??? Cand va investi Gigi Becali cu adevarat in echipa asta?!? E clar, cel mult la iarna va pleca. Jucatorii imprumutati nu pun osul pe teren. N-au nici un interes. Isi iau banii si se intorc la clubul lor.
Mare jucator ca si aia de la cfr. Sai vedem la treaba, asa ca pina atunci ciocul mic si nu mai comentati ca comenteaza Dragomir, el le stie pe toate acusi il aud ... "un jucator de clasa ce mai o valoare :)) :)) bla bla si sa mai dus un campionat bla bla bla :)) :)). Sa ne auzim cu bine ca la EURO o cam luam noi cu tactica lui Piti afaceristul sau mai bine zis Stelistul. :)) :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.