Alte știri din fotbal
Dinamo a pierdut ultimul amical din Polonia în fața campioanei din Europa
11
S-a retras Sebastian Colțescu, arbitrul numărul 1 all-time în Superliga: „Libertatea și demnitatea nu trebuie pierdute niciodată în viață”
4
Ofertă neașteptată pentru titularul lui Dinamo: „Este apreciat”
4
Cum arată „puzzle-ul” Rapid fără piesele de bază » Vestea primită de Daniel Pancu despre absența lui Cristi Manea
0
Știri din fotbal internațional
Revine în Superliga? Alex Mățan tocmai a rămas liber de contract: „A fost o onoare!”
0
Jurgen Klopp, gata să intre la negocieri pentru preluarea naționalei Germaniei! De ce depinde totul
0
Belgia - Senegal, în șaisprezecimile Campionatului Mondial » Se „aprinde” meciul: vine primul gol
1
„Harry Kane este cel mai bun atacant din lume! Punct” » Mesajul venit din Germania după prestația formidabilă de la CM
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
FC Barcelona și-a prezentat noul echipament. „Inspirat de fațada noului stadion renovat”
0
Mihaela Evi, cea mai sexy antrenoare din România, a anunțat despărțirea după 6 ani: „Loviturile sub centură nu pot fi prevăzute”
8
Celebra fană-topmodel a ieșit în stradă, după calificare: „Asta e pentru toți germanii!”
3
Elena Mateescu spune că hărțile nu arătau o furtună atât de puternică la ...
Libertatea
Atentat cu bombă în Monaco. Amanta oligarhului ucrainean este femeia ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Bilanț negru al potopului în București și Ilfov: 1.000 de copaci căzuți, ...
Libertatea
sper sa fie o achizitie buna ...sper sa se integreze rapid si sa ajute echipa pentru o clasare cat mai buna si poate castigarea cupei ! dar daca faci o selectie video pt marko ljubinkovic,pt wesley ,pt sanmartean pai ai sa zici ca sunt de la barcelona.vreau sa zic ca e cam putin pt un fotbalist de 27 de ani ...astept sa demonstreze pe teren ,am incredere in Nea Adi :P
ce instructie ? ca meciul s-a termintat 2-2 valoarea mare asta "n-a fost patrat in lotul lui birmingham in liga 2-a " si a jucat la marea echipa belchatow
ala care a scris articolul ar fi bine sa mai exerseze scrisul la tastatura!!!sau sa mai invete romana daca e cazul!
"stelute" da de ce zici asta de unde il cunosti, crezi ca daca ai vazut un clip pe youtube inseamna ceva
von vedea km se intepa oita dak il lua pe asta,k numai jucatori liberi de contract aduce...
DACA VENEA LA STEAUA,TOTI TOATA LUMEA FACEA MISTO DE EL.
"A dubatta pentru Birmingham City..." - duba ce??? "Înainte de a vebnit în Europa" Ce sa mai zic?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.