Alte știri din fotbal
Probleme pentru Adrian Bumbescu: a mers la spital după ce a suferit un AVC minor
0
Gică Hagi a numit naționala-model pentru România în mandatul lui: „Ți-o zic imediat!”
1
Noi detalii despre negocierile dintre Steaua și investitorii interesați de club » MApN: „Un aspect rămâne cert”
2
Un fotbalist crescut de FCSB, campion al României, pe radarul lui U Cluj
0
Știri din fotbal internațional
«Regele Soarelui» anunță: „Mâine depun candidatura! Ar putea fi și ultimele alegeri din istorie la Real Madrid”
0
UEFA l-a exclus pe viață din fotbal » Antrenorul care își filma în secret jucătoarele în vestiar și la dușuri, pedeapsă maximă
0
Jurgen Klopp, dorit de unul dintre cei mai bogați oameni din lume: „Mi-ar plăcea să-l conving să vină”
0
Lotul Bosniei și Herțegovina pentru Campionatul Mondial » Golgheterul Superligii merge în SUA!
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
3
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Un arhitect explică dezvoltarea haotică și traficul de coșmar din ...
Libertatea
Pericolul ascuns din vacanțele în Egipt. Cazul fetiței care a murit după un ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
Si pe Matei cum il vindem ? Pe bucati ? Ala se accidenteaza de parca-i din portelan, iar recuperarea o face cu bere.
Tu in mare parte ai dreptate ! Dar io tot nu vada legatura cu subiectul articolului . Lumineaza-ma!
nu ai dovata de caracter ,da ma inverveaza ca cum suntem pe primul loc toti faceti misto de Steaua ,noi suntem de vina ca ziarele scriu atata de steaua si ca conducatori ca becali,mm ,si ducadam acuma debiteaza atatea prosti ???????
Eu NU sint nici Stelist, nici Dinamovist si nici CFR-ist sau U-ist !!!... Eu iubesc fotbalul sincer si pentru ca am folosit acest cvint, hai sa fiu sincer pina la capat: Atita timp cit Steaua va fi condusa de UN BERBEC care, ca orice alt berbec, NU ARE NICI URMA DE EDUCATIE, BEHAIND in stinga si-n dreapta ca NU-I MAI BATE NIMENI (dupa ce au cistigat citeva meciuri cu echipe de o valoare cel mult indoielnica), ACEST CLUB VA FI DE POVESTE SI DE RISUL OMENIRII.
Se scrie maica-ta . Si faptul ca jignesti familia omului pentru ca a facut o ironie la adresa lui "Jackle" denota ca ai scurgeri de gaz metan prin caza si hipoxia te face sa gandesti mai putin . Sau este vorba de caracter ? ...
Asta nu-i un lucru rau ! Daca sunt buni sa tina la pret , daca nu sa-i dea moca .
Tot cu Steaua aveti treaba , vedetiva de echipele voastre stralucitoare ,invidea ai mare locul 1 ,Fortza Steaua titlul 24
Nu cere nimeni 1 milion pe aia !!! Deci nu intra in discutie valoarea altora !!! Aici discutam despre povestile s.f. propuse de un fost portar de fotbal .
maicata face 2 lei
Sa inteleg ca jucatorii actuali ai Stelei se vor retrage la Steaua ?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.