Alte știri din fotbal
Darius Olaru pleacă de la FCSB! Va juca într-un campionat de top din Europa: „Îi dau drumul” » Câți bani va primi FCSB
0
Culisele transferului lui Anderson Ceara la FCSB » Salariul și procentul păstrat de Csikszereda
0
Reduceri masive! Dinamo a lansat abonamentele pentru sezonul viitor
0
CFR Cluj are un nou antrenor! Ioan Varga a dezvăluit numele: „Sper să fie o lovitură pentru noi”
0
Știri din fotbal internațional
Programul meciurilor de la Campionatul Mondial de Fotbal 2026 în prima săptămână, 11-18 iunie
0
Șase orașe din SUA și Mexic, amenințate la Mondial » Ce echipă e în mare pericol la toate meciurile din grupă!
0
Lovitură de jumătate de miliard! » Real Madrid a semnat cel mai lung și scump acord de sponsorizare din La Liga
0
Manchester City pregătește revoluția după Guardiola! Opt jucători pot pleca de la vicecampioana Angliei
0
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
7
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Franța îi interzice accesul în țară ministrului israelian de finanțe, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Cazul șoferului de TIR care a provocat carambolul din Constanța. Poate o ...
Libertatea
Să nu te deplasezi, cumva!
Ți-ai tras un nick atât de mare și imperios, încât fotbaliștii care prestează în România salută nickul tău, nu contează ei și din ce țară provin! :)) Alarmă! :)) Luați puștiul de lângă claviatură! :))+
dar ce facem gogule, punem amicalele la socoteala?
"una ie una" ?
Cica nemec nu a mai marcat de 3 ani. Fals dragilor. Se pare ca ce a aruncat GSP-ul au r*** ca doar asa mananca si ele, ***. Nemec a marcat ultimele goluri acum 3 luni in Iunie 2016 intr-un amical cu Georgia disputat la Tbilisi scor 3-1 pt Slovacia, 2 goluri au fost marcate de noul transfer al lui Dinamo pe nume Adam Nemec dar asa stiti voi sa dezinformati si sa induceti in eroare lumea.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Noapte buna ca mai si muncim.
*** confunda Slovenia cu Slovacia precum alti 90% *** din populatia Romaniei. Pun pariu ca folosește la greu decat, ca doar are decat putine cuvinte in vocabular.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Natia e cantitate neglijabila in acest caz... e tarziu, nu stau acum sa caut unde s-a nascut "rivalul"
Si vezi ca e slovac nu ca ar conta.
parca ar conta... greseala mea
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.