Alte știri din fotbal
Vaișcovici a rămas impresionat de jucătorul lui Dinamo: „Cântărețul meu preferat la trompetă”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat azi lângă Ilie Balaci » Sicriul a fost depus pe gazonul stadionului, jucătorii lui Coelho au venit să-și ia adio
0
Nuno Campos, blocat de propriul fotbalist: „Am fost informat că este jucătorul lui Dinamo”
1
Florin Maxim, după Corvinul - Dinamo: „Am râs cu băieții. Asta ne-am dorit, asta avem!”
2
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
CTP a răbufnit după ce Nicușor Dan i-a luat apărarea șefului SPP: „Om cu ...
Libertatea
Venezuela vrea afară din Organizația Țărilor Exportatoare de Petrol. Cum ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
trage si tu capacul inapoi ca vine un miros de... si ia-ti cu tine si piuradeii, stelisti din pantecul messi, si mai iesiti maine in zori, cand plecati la "munca" prin mijloacele de transport in comun.
Înseamnă că este doar o speranță, de fapt așa s-a creat Sportul Studențesc, din orgolii, pasiuni speranțe! Baftă!
Pai nu e? Am inteles ca si-a schimbat numele din Mercedesa in Corsica iar taica-sau din Pardailan in Gibraltar.... Asa e in rapidie! Pariem ca zece generatii de ghiulesteni de acum incolo(dupa desfiintare) isi vor boteza copiii...Hangiutul, Ceferelul, Masonelul, Zamfirelul, Pancone, Manea(cu accent pe ultima silaba=nume feminin). Clasicele, gen Parpanghel, Mondialu, Kocalaru, Virgineasa sunt perimate. Iar sustinatorii "primate".
din pacate nu.
da cum a facut Poli Timisioara
Cu aceeași denumire și palmaresul recuperat?
posibil sa ne inscriem anul asta in liga a v-a, dar inca nu se stie unde vom juca.
cand v-a fost lumea mai draga am invins-o pe steaua croncanitoare, ca numa ciocul mare e de ea.
Mai există Sportul Studențesc, sau v-a desființat rahatul ăla imigrant?
Ce bucurie si pe saraciile astea:):):)Au batut si ei Steaua:):):):)Cum mah? Si eu care am crezut ca Steaua cumpara arbitrii....v-a luat jucatorii cu japca.....n-au vrut sa cumpere paltoanele oferite de patron in schimbul salariilor.....Ale dreaaaaaq saracii! Saracia la saracie trage ...nemancatilor....scui.patoarelor si ...piiisatoarelor cu pene negre..
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.