Articol de Ovidiu Minea - Publicat vineri, 07 martie 2008 00:00
Ionuţ Popa a explicat de ce a renunţat în iarnă la Cernoch, actualul jucător al Ceahlăului. “Dacă vroia să rămână, rămînea! I-am spus doar că nu sînt de acord ca el să dea probe la alte echipe în timp ce echipa era în cantonament la Felix. Nu m-a ascultat şi i-am transmis că nu mai am nevoie de el. La fel făceam şi cu Ronaldinho! Eu nu decojesc ouăle altora!” a declarat antrenorul Politehnicii Iaşi.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!