Alte știri din fotbal
Victor Pițurcă l-a descris simplu pe Nae Ungureanu: „Un om de nota 10 șl un fotbalist de nota 100!”
0
Nae Ungureanu va fi înmormântat lângă Ilie Balaci, la Craiova
0
Unde este gândul lui Jovo Lukic în ultimele zile de mercato: „Sută la sută”
0
Dinamo a scos la vânzare biletele pentru meciul cu FCSB: fără tichete în peluză!
0
Știri din fotbal internațional
PSG a lansat Operațiunea Detox! » Campioana Europei instituie restricții draconice: „Mai bine să cânte la pian”
0
Craiova are program DE CALIFICARE, dar și un meci infernal în Anglia! Cele 6 adversare din Conference League
30
Juventus și un titular al naționalei vin la București să joace Europa League în Giulești!
0
Fostul „regizor” al lui Chivu nu și-a uitat antrenorul: „Îți intră imediat sub piele și emană o energie incredibilă!”
0
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
6
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
3
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
Securitatea a învins, se află în inima președintelui Dan
Libertatea
Tensiuni energetice la nivel înalt: Norvegia acuză UE de ipocrizie în ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Val de indignare pe pagina de Facebook a președintelui Nicușor Dan, după ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Lasa ma ca galeria ii sustine in continuare si vor suferi langa ei...... Ce sa va urez, suferinta usoara!
Pai daca nu se claseaza in primele 3, cum vor sa promoveze?
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ce prost e userul Nebraska .
Si cu clatitele cum ramane ?
In Liga I-a cu buget de 3 mil de euro nu-ti platesti nici macar cantonamentele, nici vorba de salarii. Practic, te lupti la retrogradare. Ai sa razi, dar Viitorul lui Hagi a avut un buget in ultimii 3 ani de peste 10 mil de euro/an; a vandut jucatori pe 4-5 mil de euro pe an in ultimile 3 sezoane. Bugete de 3 mil pe an au la ora actuala in Liga I-a doar Sepsi Sf Gheorghe si ASU Poli Tim. Chiar si Chiajna are 5-6 mil!!! Dar nu-i problema, Dinamo are deja echipa inscrisa in Liga a IVa, deci puteti sa stati linistiti :)))
Pana acum doi ani habar nu aveati ce e aia o bancruda frauduloasa ,,,acum va dati toti destepti...Si ma rog de ce vreti sa retrogradeze Dinamo insemna ca va e frica de Dinamo...Eu de ex nu vreau sa retrogradeze FCSb sau steaua care io fi numele imi place mereu sa jucam cu ei si sa i batem..o.. tu daca o vrei pe dinamo retrogradata inseamna ca ti e dfrica de echipa asta!!
Salariul nu va mai depasi 8000 de euro /luna ? Pai daca obiectivul este numai evitarea retrogradarii , eu zic sa le dea salariul minim pe economie .
thiess ii aduce pe cei mai tari seici qatarezi : bin Angelo Al-Massone si bin Valerii Al-Moraru
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.