Articol de Ovidiu Minea - Publicat duminica, 24 februarie 2008 00:00
Tehnicianul Ionuţ Popa spune că nu ar accepta niciodată să ia bani de la un adversar pentru a pierde. "S-au făcut tot felul de speculaţii legate de meciul acesta, cu Steaua. Că noi ne-am da la o parte. Eu vă spun: dacă vreodată un preşedinte de club ar veni şi mi-ar să spune să nu-mi apăr corect şansele, eu aş ieşi afară şi m-aş apuca de fumat!", a explicat Popa.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!