Alte știri din fotbal
Hermannstadt transferă din Israel » Cine este cel mai nou elev al lui Dorinel Munteanu
0
Gardoș l-a prezentat în Liga 2 pe atacantul abia dat afară din Superligă
0
A sosit ziua cea mare pentru Rapid » Olimpiu Moruțan a aterizat în România și merge la vizita medicală
1
Concurează cu Rădoi » Angajatul FRF, cu ceas de 200.000 de euro la mână
1
Știri din fotbal internațional
Gigi Becali a anunțat schimbări în echipa celor de la FCSB pentru meciul cu Dinamo Zagreb: „A simțit ceva la ultimul antrenament”
0
Dinamo Zagreb - FCSB, meci de totul sau nimic pentru primăvara europeană » Becali a anunțat echipa de start
2
Risto Radunovic știe cum FCSB poate scoate un rezultat bun la Zagreb
0
Trei fani au fost arestați după un meci din Liga Campionilor » Motivul este incredibil
0
Lifestyle
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
2
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Avocata care plănuia să „răzbune” moartea fiului ei prin asasinate, ...
Libertatea
Fermierii au o idee simplă care poate salva hrana românească: „Clientul ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Donald Trump, ofertă de 1.000.000 de dolari pentru fiecare locuitor din ...
Libertatea
Erou sa faci un dictator!? Ori glumesti ori consideri, ca si mine, electoratul format din inculti! Fiindca si ceausescu si Becali sunt parveniti din cizmar/oier. Ce a facut Becali arata cat de dictator putea fi ca presedinte, daca bolovanii care l-au votat ar fi fost prea multi. Am fi ajuns sa avem al doilea ceausescu, daca el isi face lege singur si nimeni nu trebuie decat sa spuna ca el sau sa dea dreptate ineptiilor sale. Dar o lectie le trebuia celor care il sustin si nu inteleg pericolul!!!
Mai lasati deoparte ridicarea unui muncitor la rangul de erou,pentru ca soldatul acela si-a facut doar meseria si atata tot.El a ales sa mearga acolo,pentru bani,pentru multi bani.Hai sa-i ridicam in slavi pe toti cei care merg sa munceasca afara si mor acolo,am fi o tara de eroi;dar nu e asa.Eu chiar nu simt ca soldatii plecati fac ceva pentru Romania,eu sunt vazut ca roman la fel de prost in strainatate,eu sunt tot sarac pentru ca muncesc cinstit.Si nici nu astept nimic de la statul roman.
Intr-adevar,un articol de bun simt si aproape de REALITATE!
... nu de formare si educare a opiniei publice in sensul adevaratelor valori. Valori pe care Romania le are din belsug. A acorda spatii de zeci de Gb unuia ca becali si doar cativa Kb lui Petre Tiberiu e dureros. Deosebit de dureros!!
Aline, problema e si perceptia opiniei publice. La cateva articole, din presa electonica, despre Petre Tiberiu am putut citi doar cateva comentarii. In aceleasi publicatii, la cateva zeci de articole despre Becali, am gasit poate peste o mie de comentarii!! Astea inseamna ceva mult mai grav!! Care e rolul vostru, al presei, in alegerea informatiilor furnizate opiniei publice?? Crede-ti ca nu aveti nici o vina? Se vede clar, de la mare departare (Australia) ca sunte-ti o presa de scandal ...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.