Alte știri din fotbal
Gigi Becali s-a ținut de cuvânt! FCSB a schimbat sistemul pentru partida cu FC Botoșani
0
FCSB - FC Botoșani » Duelul care închide etapa 5-a din Superligă. Echipele de start
2
Florentin Petre, despre situația traversată de FCSB: „Nu știi pe unde să scoți cămașa, nu mai contează antrenorul și strategiile”
0
Câti bani au primit dinamoviștii, după victoria din derby-ul cu Rapid
0
Știri din fotbal internațional
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Produsul academiei lui Real părăsește Madridul » Eroul finalei Youth League a fost vândut în Franța
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
O gară și un capăt de linie într-un București uitat: între o halbă de bere ...
Libertatea
Cât trebuie să câștigi ca să trăiești confortabil în Grecia. Suma de care ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Cât costă o vacanță la mare la final de august 2026: prețurile pentru 5 ...
Libertatea
la medias macar nu se face atata tam-tam pe anumiti fotbalisti cum sunt la echipele mari ca dinamo,steaua,rapid,CFR.aici sunt fotbalisti care inca nu au dat totul pe teren,o sza vedeti ca medias se va salva de la retrogradare,HAI GAZU HAI BAIETII!
Nu pot donwlant
la medias se iubeste nu se discuta..cat despre infern ..e o gluma... nu e infern dar sunt la galerie cativa care isi fac meseria.:)))
Dar de crima comisa nimeni nu zice nimic?
e numai inima tot pana i se pune lui pata. dupa aia s-a terminat. asa a facut si la galati. succes oricum
Bine bine Semeghine , vin nu mai bai da' cu taria ce faci? :::))))
dak voi ziceti k mediasul e sat atunci va inselati...intrati pe www.suporteri-gaz-metan.piczo.com si cititi istoria mediasului , si acolo sunt cateva poze din oras !! HAI GAZU
hapciu luatias familia in mocirla din medias taran prost si incult
@Hapciu ce mocirla din meidas bai lake...vb fain de oras.
Cred ca omul are dreptate.A venit la mine la banca in Suceava sa-si scoata niste bani din cont, a fost de vreo 7-8 ori intr-o luna..niciodata nu era impreuna cu aburii de alcool, ci cu o nevasta si un copil frumosi. Bafta Seme..te asteptam la Cetatea Suceava!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.