Alte știri din fotbal
Iuliu Mureșan a ironizat numirea lui Marius Baciu la FCSB: „Depinde dacă va avea o relație bună cu «antrenorul principal»”
0
Ministrul Apărării Naționale a organizat o întâlnire cu suporterii Stelei la stadion: „Sufletul este umilit de ani de zile”
2
E gata: primul transfer al verii la Dinamo este chiar de la marea rivală Steaua » Cine a anunțat mutarea înaintea clubului: „Abia acum începe!”
2
Peste 1.500 de bilete vândute în primele ore pentru barajul din Superligă!
0
Știri din fotbal internațional
Declan Rice, mesaj triumfal după câștigarea Premier League cu Arsenal: „V-am spus...”
0
Chelsea n-a avut milă de rivala Tottenham » Lupta pentru evitarea retrogradării se dă în ultima etapă
0
Pep Guardiola, prima reacție după ce a pierdut titlul în Anglia + Ce a spus despre plecarea de la City
3
Arsenal este noua campioană a Angliei! Mesajele transmise imediat de „tunari” și de Premier League
2
Lifestyle
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
Dumbo a câștigat primul sezon „Desafio: Aventura”. L-a învins în finală pe ...
Libertatea
Războiul din Iran paralizează una dintre cele mai bogate națiuni din lume
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
SUA au fost la o oră de lansarea unui atac masiv împotriva Teheranului, ...
Libertatea
După părerea mea Steaua poate să se declare aproape mulțumită, ce era mai greu și mai important a realizat, și-a luat palmaresul și marca înapoi, e foarte bine, i-ar mai trebui locul in prima Ligă, gândiți-vă că la un moment dat a fost jefuită crunt la drumul mare și abandonată, prin Liga a 4-a. De nimeni altul decât de Becali. Cel care azi face "aprecieri", el le face, hoțul din poveste. Iar adevăratele echipe de tradiție ar trebui, în opinia lui, să ia o atitudine defensivă, umilă, de parcă ele i-ar fi luat lui un drept. El zice că lipsa asta de caracter, batjocura pe care le-o servește altora e șmecherie, istețime, descurcăreală, asta a învățat pe maidanul din Pipera când îl trimetea taică-su cu mioarele la plimbare.
Mai bine il suna pe Marian Iancu.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
PSD-ul ar face bine sa isi retraga legea din Parlament si sa isi mai vada de treaba lor. Nu ajunge cate rele au facut in tara asta ? Simonis tu esti capul rautatilor cu siguranta. Trebuie informat imediat Presedintele si Prim Mistrul de golania asta. In Liga 1 doar privatii asa cu a spus foarte clar Dl Iftimie de la Botosani. Trebuie aruncat pur si simplu la gunoi acest tip de proiect, mai ales cand Dl Bolojan se chinuie sa taie din cheltuielile aberante ale statului.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.