Alte știri din fotbal
Schimbare » Cine transmite la TV Slovacia - România, amical fără Mircea Lucescu pe bancă
0
Cad pe capete! După Pușcaș și Karamoko, încă un titular de la Dinamo s-a accidentat
4
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
1
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
1
Știri din fotbal internațional
Fostul campion mondial riscă închisoarea în Germania
0
Salah a renunțat la un megabonus » Ce sumă trebuia să-i dea Liverpool
0
Noua apărare a Interului? Gazzetta dello Sport prezintă țintele lui Cristi Chivu
0
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
2
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Procurorul care a luat șpagă 10 tone de motorină vrea prescripție sau ...
Libertatea
Bă hai să-ţi raspund eu, eu am avut bani în Romănia unde numai din dobândă primeam vreo 3000 euro, eu am plecat din cauza politicului care te distruge psihic, nu mai zic de preţurile psihologice care cresc de la o zi la alta, nu zic cîtă nedreptate am văzut acolo, pe mine toate astea m-au atacat psihic .
Sa-si bage memorii daca e foamea asa mare...Eu cred ca doar pentru Minca si inca vreo 2 se aplica chestia asta, adica cei de care conducerea vrea sa scape si ei nu accepta pentru ca le convin salariile mari.
O intrebare am la tine, dar n-as vrea sa mi-o iei in nume de rau: ai plecat sa muncesti in Irlanda de bine ce traiai in Romania sau aveai prea multi bani si nu mai aveai unde sa-i cheltui?
No da-mi pace, v-a lasat Apri fara sandwichurile calde si racoritoare! Rusinica :)
voi si boxele ...:)
Unici la ce? Incredibili prin ce? Nu va auziti pe propriul stadion, primiti bilete si deplasari...cu ce v-ati remarcat pana acum?
pt mine nu este ozn ca eu nu umblu cu tractorul !:)
Ii adevarat! nici pe noi nu ne-o mai platit demult! dar nu-mi fac griji, domnul arpi ii serios, la nevoie tepuieste niste romani si tot face rost de bani sa ne dea noua! GALERIA KVSC! Incredibili si unici din pasiune!
Deci e OZN si pentru tine , cum e si pentru mine ... cati romani isi permit o asemena masina
ma ,nu am gl dar nici tractor inchiriat cum ai tu !:))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.