Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Momentul în care pușcașii marini americani au urcat la bordul unui ...
Libertatea
ANAF schimbă regulile pentru recalcularea CASS. Cine sunt românii care vor ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
De invidie chiar de mai multe ori. :)
Ca sa-ti dai seama ca tu compari preistoria cu prezentul. Deci, hai sa vedem altfel: care a fost audienta media a finalei din 1986, comparativ cu cea din, sa zicem, 2000?
patisi
ce parisi ba dinagayst sub acoperire ,iar te bat posturile-ti mediocre si pline de subinteles neolitic?:)
da ,am o singura certitudine ,ca o sa mor candva! asta-i clar!:)
hahahahahaahahahaha :)) Saracii, acum scriu si articole pentru prostii din bucale :) Fortza CFR! Echipa neplatita, stau toti la parinti, dar tot sunt in liga campionilor si campioni! Cata dedicare pentru culori! Muhahahahaha!
se pare ca daveroirl e o maimutza scapata dintr-un laborator, n-a suportat stimularea neuronilor a sarit gardul si a fugit, nu-i mai bagati mai in seama ca astia sunt suporterii ciobanului, nu a Stelei Bucuresti,,, astia au ramas ca pasarile in urma combinei,,,sa culeaga 'glorie' din santuri
Ce legatura are bonusul financiar cu ce zic eu...?
Pana si tu spui "Se pare". Ai vreo certitudine in viata asta? Eu am una: prezenta CFR-ului in Liga Campionilor si venirea la Cluj a unor jucatori precum Jorge Martinez. Oare ce salariu are tipul asta? Ii platesc parintii venirea la Cluj, asa-i?
cica un aro si ceva banuti ,app ,dar la voi ce va da arpy daca castigati ca se pare ca nici salariile nu le da!?:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.