Alte știri din fotbal
Dorinel Munteanu, la pământ după eșecul drastic cu Rapid: „Îmi asum, sunt responsabil. Dacă sunt bărbați...”
0
Costel Gâlcă, după victoria la scor de neprezentare cu Hermannstadt: „Gazonul se rupea”
0
Constantin Grameni, declarația serii după „bijuteria” din meciul cu Hermannstadt: „Suporterii români de tastatură nu au cum să mai spună asta”
0
Turcul care nu concepe că Mircea Lucescu va rata meciul de la Istanbul din 26 martie: „A făcut mereu salată bună picurând sos de calitate”
0
Știri din fotbal internațional
Fostul star de la Real Madrid și Bayern Munchen, în negocieri cu o echipă din MLS
0
Albacete - Barcelona, în sferturile Cupei Regelui » Catalanii au deschis scorul în minutul 39
0
Prima ocazie în Arsenal - Chelsea » Duel londonez în returul semifinalei Cupei Ligii Angliei
1
Reacția lui Udinese după a doua excludere a lui Răzvan Sava: „Nu a avut nicio problemă și mizăm pe el”
0
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Cât costă, de fapt, „ceasul de 200.000 de euro” de la mâna lui Ilie ...
Libertatea
Lewis Hamilton a spart 140.000 de euro împreună cu Kim Kardashian. Vedetele ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Cătălin Botezatu a fost jefuit la Londra de un ceas rar Richard Mille, care ...
Libertatea
D-le ***,ce naiba cauți pe aici să ne zăpăcești ? Nea Ovidiu,nu mai invita bre politicieni,chiar nu ai pe cine invita?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
V-au făcut muci francezii in Europa!!...*** Tupeu si aroganta de neam prost! Căpșunarilor!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
cand se tine cascalin de pariu si pleaca de pe gsp,eu ma potolesc. p.s.:gluma ta de doi bani este penibila.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
O postare, si o gramada de minciuni: am vazut cu totii "discutia" voastra si e clar ca minti; nu s-a calificat nicio Steaua ci fcsb; zici ca esti Jack John, dar nu esti ci minti. Zau, pototeste-te, esti obositor.
Da' pe tine, ***de ce nu te banează???...???
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Inca unul care fura startul la campania electorala(care incepe peste o luna)!De fapt chiar el a declarat ca este in campanie cica...preelectorala!Așa ca...inca un articol platit,ce mai conteaza!
eu il jignesc pe ala pentru ca este o nevertebrata care nu s-a tinut de pariul pe care l-am facut cu el si l-a pierdut el. daca vrei si te simti mai bine te jignesc si pe tine,bai ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Si in europa tot cu arbitrii am castigat, desteptule? Daca e cum zici tu, ca in romania castigi cu arbitrii, atunci informeaza te si tu sa vezi cine a castigat 5 campionate in ultimii 7 ani. Vezi cine nu mai castiga un trofeu de cand s a bagat varul. Ce crezi, nu e FCSB. Deveniti pe zice trece din ce in ce mai paraleli cu realitatea talpaneilor
Gigist ***! Jignești pe toți cei ce nu vor sa audă de clonafcsb, o făcătură tragica si o malformație maligna a fotbalului romanesc!! Gsp.ro de ce nu banezi idiotul asta gigist ,,nevertebrat,, ca sa-l citez!! Oxiur ciobănesc cu alte cuvinte....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.