Articol de GSP - Publicat joi, 13 noiembrie 2008 00:00
Cristian Fabbiani admite că şefii Stelei i-au făcut o ofertă, însă spune că nu ia în calcul mutarea în Ghencea. "Da, am fost contactat de cei de la Steaua. Deşi e vorba de cel mai mare club din România, pot spune că îmi doresc să rămîn în Argentina. Mă simt foarte bine aproape de fiica mea şi voi face totul pentru a continua la Newell's Old Boys", a declarat atacantul de 25 de ani în cotidianul argentinian El Ciudadano.
Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.
Cristiano Ronaldo tocmai a stabilit recordul pe care Messi nu i-l poate lua » Cel puțin nu în 2026!
Gigi Becali s-a sucit la 180°, iar „11”-le FCSB-ului suferă o modificare fundamentală!