Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
Bine ca are Stanciu card de membru VIP la Dinamo, in in schimb nu au ( din cate stiu eu cel putin) un Tiriac, un M Lucescu, chiar de-alde Badea si Borcea.
Nu e obligat sa faca nimic Negoita. Sunt indicii f multe ca a devenit (sau a fost tot timpul?) o capusa. Ca nu baga bani deloc e una, dar acuma ii si scoate, devalizeaza clubul! E ca si cum ai fura pensia unei mame bolnave. Plus ca si pur managerial si sportiv e un mare zero barat! Eu nu mai vreau nicio terapie intensiva, ori sa se schimbe imediat ceva( noi investitori sau preluarea clubului de catre suporteri) ori o luam din liga a2a sau a 4a fara el.
Trebuie sa recunoasteti ca v-a dat la temelie Stanciu !
Stanciu e caine pana la moarte !
Felicitări, Nicule!
Da , ce sa mai zici la asemenea comentariu? Adică ei sunt mercenari, dar când vin invers de la alte echipe la Fcsb, nu sunt. Lógica de struț.
Dacă ajută şi Gg , o să apară și Crotalie pe tricourile milițienilor ?
nu dau doi bani pe gestul lui, ca stelist (eu), stiu ca stanciu/chipciu/aralauskis, si mai toti de atunci erau doar niste mercenari. se vede din ultimele fapte si declaratii. steaua a suferit enorm fara suporteri, cu procese ,dusmani din interior ,etc, incertitudine si nu i-am vazut sa se implice. acum se vorbeste de dinamo, ca sa nu dispara (sigur, nu-mi doresc), dar nu uit cum toti dinamovistii stiau sa puna sare pe rana cu conflictul steaua/fcsb. cum ziceati voi,"va asteptam curati in liga 1"
Probabil omu e dinamovist la origini, altfel nu-i vad sensul gestului, ce treabă are el cu dinamo. Daca avea o urma de stelism in el, decat sa dea 2000 de euro unei rivale mai bine dadea 2000 de euro pentru proiectul Stelei adevarate din liga a 4-a.
bai..eu sunt un mare nostalgic al echipelor de traditie. in primul rand sportul meu studentesc. INSA... o echipa nu se tine din gesturi d-astea. aici trebuie bani livrati constant, lunar...ar fi mare pacat sa dispara dinamo, dar nu cred. dinamo nu e sportul sau progresul, e totusi un club cu un brand tentant. cred ca va aparea cineva care sa bage bani. si sa castige pe urma, evident.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.