Alte știri din fotbal
Noul transfer al lui Dinamo, primul interviu după ce a bătut palma cu Nicolescu: „Îmi pierdusem entuziasmul, simțeam că stagnez!” » Ce spune despre Kopic și cum s-a realizat mutarea
0
Mihai Stoica i-a răspuns conducătorului din Superliga: „E urât de face”
1
„Mi-a fost clar” » Robert Ilyeș a dezvăluit de ce a plecat de la Csikszereda, clubul-revelație din Superliga: „Le-am spus ce vreau”
1
Adrian Bumbescu, dus la spital după ce i s-a făcut rău la stadion » Ultimele informații
4
Știri din fotbal internațional
„Incredibil” » Cei mai buni jucători de la Aston Villa, reacții după trofeul așteptat patru decenii: „I-am pedepsit! Vom rămâne în istorie”
0
Panduru i-a demolat, după finala Europa League: „Niște amatori! De mult n-am văzut așa ceva”
0
Triumful lui Aston Villa din Europa League schimbă calculele în Premier League » Cum se poate califica locul 6 în Liga Campionilor
0
Mister Europa League! Unai Emery a rescris istoria după trofeul de la Istanbul
0
Lifestyle
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
10
Cum a ales Vinicius Junior să oficializeze despărțirea de iubita lui: „Îți mulțumesc pentru tot”
8
Laila, iubita-fotomodel a lui Sinner, la momentul mărturisirilor: „Complimentul favorit? Când cineva îmi spune asta”
0
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
Șantierele din București blochează traficul și enervează șoferii. Cum arată ...
Libertatea
Detalii despre uciderea fondatorului „Mango”: motivul pentru care ar fi ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Ce este gazoductul Puterea Siberiei 2 al cărui construcție ar costa 34 de ...
Libertatea
julesverne, esti un ratat!
TOTI care vorbesc aici IMPOTRIVA ARTICOLULUI SUNT MIZZERRRIILE CARE SE ASCUND IN SPATELE MAFIOTILOR ... becaliotzii albanezi ... dorinel si altiii sunt atatea mizzzerriii , iar DNA ii triaza dupa cum vor EI , parca ar fi STAT in STAT , justitia e un rahhat !!
de ce DNA nu-si face DATORIA ? ? ? ? Ce asteapta ? ? ? Daca poate sa-i cumpere sa obtina si ei malai ? ? ? ? ? ? ? ? ? La PUSCARIE cu toate MIZERRIIILE din Romania ! ! La puscarie cu Dorinel si Becalliotii ALBANEZI ar trebui sa facem inca o revolutie ca sa scapam de IMPUUTZITII ASTIA ! ! ! ! !
cu cat a platit porumboiu articolul asta???? domne ziarist...cand iti dai demisia???? cred ca de mult nu s-a mai strigat demisia la un asemenea "mare" ziarist.... cu surse de astea...dati faliment...oricum cine va cumpara ziaru??? apropo cine e ziaristu' asta fantoma care a semnat articolul maretz
Daca meciurile le-a dat sTELEI , inseamna ca jiji este manjit ! este un Blatist! Nu este un ortodox adevarat asa cum pretinde el ca este , este un hot ,. LA PUSCARIE CU JIJI
of...neghiobule...asta are mai multe minute de glorie in acele 135 meciuri pt Romania decat ai tu secunde de bucurie in viata. au ratat altii penaltiuri in finale...si tu te legi de un corner...distrusule..de unde esti
Ca sa vindeti gunoiul asta de ziar va permiteti sa aruncati cu galetile cu laturi asupra lui Dorinel Munteanu fara sa aveti nici cea mai mica dovada in sprijinul acuzatiilor aduse! Asta nu este jurnalism, asta este o latrina din care scoateti rahat cu galeata si aruncati la comanda si dupa cum va este interesul. RUSINE SA VA FIE! bine spui domlee....ai mare dreptate. Respect pt Dorinel....atat respect merita Dorinel pt cele 135 meciuri pt Romania??
trebuie sa fii tare prost sa-l crezi pe porumboiu - fără sa fii doctor înțelegi după 10 cuvinte ca omul are probleme grave de tot la mansarda - în dauna lui Dorinel, care toată viata a fost apreciat ca profesionist 100% peste tot unde a jucat!!! Hai sa lăsăm justiția sa se pronunțe și pana la apariția probelor clare sa ne vedem fiecare de treaba lui, cred ca ar fi mult mai bine și pt țara asta...
Atata timp cat nu se demonstreaza ca sunt adevarate acuzatiile aduse lui Dorinel,el beneficiaza de prezumtia de nevinovatie! Nu cred ca ar fi facut astfel de lucruri (sa tranteasca meciuri)!Ganditi-va in primul rand ca aproape toti patronii echipelor pe la care a trecut el ca antrenor au vrut sa scape de el..nimeni nu se intreaba si de ce..Pai nu va ganditi si voi ca e mai usor sa dai un antrenor afara cu o acuzatie de genul ca ar fi trantit un meci decat sa ii plateasca clauza de reziliere?!?
De cand se dau bani mult pentru castigarea campionatului, mafiotii din varful ligii vor sa transforme cele doua cluburi care au alimentat nationala dar si pe dinamo si Steaua cu fotbalisti, in pepiniere ale acestora. Pe langa asta, ele terbueisc scoase din circuit pentru ca incurca anumite persoana in realziarea palnului de a cucerii titlul. Daca pe Penescu l-au inghesuit usor caci nu era tocmai prieten cu legea, cu MItitelul le-a fost mai greu si ca urmare, s-au legat de munteanu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.