Alte știri din fotbal
Știri din fotbal internațional
Lifestyle
Fosta iubită s-a dezbrăcat și a postat provocator, după ce în patul fotbalistului a apărut o nouă „cucerire”
2
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
9
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
4
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
1
A fost găsit mormântul lui Iisus Hristos după 2.000 de ani? Arheologii ...
Libertatea
Comunismul în miniatură din „Operațiunea Monstrul“. Cum a trecut comedia cu ...
Adevărul
De față cu Mitică Dragomir, talentul uitat al Diviziei A a fost premiat pe ...
GSP SPECIAL
Podul Calicilor peste Dâmbovița, reconstruit după aproape 100 de ani. ...
Libertatea
Arata-mi un singur loc in care cineva spune asta: "Procurorii l-au inregistrat pe Dorinel Munteanu". Tu nu vezi ca-s numai speculatii legate de vorbele unei "surse" care nu da niciun nume? E ca si cand as zice eu: "Stiu ceva teribil" si langa ar aparea scris "Basescu e pedofil". Unde vezi tu legaturile?
o fi ciobanul tampit dar care este tampitul ,tampitilor sa faca blat cu el ,cu gura sparta becali doar dracu daca antreneaza pe cineva , patati numele unui fotbalist de legenda pentru noi de dragul unui vacar si a unui afacerist de doi lei ,voi chiar nu puteti scrie ceva legat de soprtsi numai sa incitati lumea la scandal schimbati -va numele in gazeta cancanurilor si e ok,gazeta sporturilor inseamna cu totoul altceva cititi si voi un ziar de afara vedeti cum arata: marca ,as,ect
Ma bucur mult, domnule, ca mai exista cineva in afara autorului care sa patrunda logica acestui articol, scris adanc, e adevarat. Ceea ce nu pricepeti nici dumneavoastra, nici tovarasii enumerati si nici ziaristul de la GSP, e ca ar trebui sa existe o deontologie morala, profesionala sau cum vreti sa-i spuneti, care nu permite nimanui sa aduca atingere demnitatii unei persoane decat in baza unor dovezi certe, a unor hotarari judecatoresti. Altminteri, se cheama calomnie, sanctionata de CP din ca
Craiova-Otelul,sigur n-a fost blat deoarece stiinta mereu i-a batut pe otelul ,chiar la scor mai mare.Mai repede pot sa cred ca la vaslui a fost blat.
Pe voi ziaristii cand va vedem anchetati de DNA?
Ba au logică! Există convorbiri mult mai clare în cazul lui Dorinel decât în cazul lui Penescu. La asta se referă. Şi crede-mă că are foarte multă logică.
bai voi astia care comentati articole si nu-l pricepeti si nu-i intelegeti logica.mai cititi de vreo 3 -4 ori poate intelegeti ceva.....crec asa faceti si la filme va uitati de 3-4 ori sa-i intelegeti logica.....si mai cititi si printe randuri daca nu sant prea obraznic sa va cer prea mult....nu vi se pare ciudat ca si.....muresan.penescu.porumboiu....toti astia il fac blatist . ei cu sg stiu mai multe da nu vor sa toarne...peste tot pe unde a antrenat asta a fost dat afara din cauza asta blat
Absolut penibil si jalnic acest articol.Nu mai exista sport in lumea asta?Sincer,jalnic!
Domnu' "ziarist", matale cand iti dai demisia?
inca o chestie,daca era blat nu vad logica pentru care mititelu sa-i spuna lui porumboiu ca i-a dat munteanu meciul!decat daca e incuiat de-a dreptul!e posibila o alta varianta-piturca sa-si fi dorit ramanerea Craiovei in a,si fara stirea lui mititelu sa vorbeasca cu dorinel chestia asta,iar asta i-a trimis niste mesaje ca sa stea linistit,iar prostul de mititelu nu a putut sta im banca lui ca e prost!si l-a luat gura pe dinainte,marele patron:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.