Alte știri din fotbal
Victor Angelescu, după ce Dobre și-a pus „lumea în cap”: „Asta e realitatea”
4
Ioan Andone l-a pulverizat în direct la TV pe căpitanul Alex Dobre: „Nu se pune problema să îl mai lași să joace”
12
Gică Craioveanu nu își explică două momente-cheie din U Cluj - Craiova 4-0
2
Ioan Ovidiu Sabău spune că la U Cluj a avut loc o mare schimbare față de mandatul lui: „Ajutau mai puțin”
5
Știri din fotbal internațional
Ce a spus Diego Simeone după ce a calificat Atletico în semifinala Ligii Campionilor: „Dacă nu ataci, pierzi”
0
Arne Slot a „explodat” după eliminarea din Liga Campionilor: „Împotriva noastră!”
0
Veste-șoc după seara de Liga Campionilor: ratează Campionatul Mondial!
0
Gesturile lui Raphinha în fața fanilor lui Atletico, la final: „Jaf!” » Replica madrilenilor
0
Lifestyle
Ioana Cosma: „Ești una dintre cele mai frumoase sportive” » Replică hazlie: „Pun o poză în lenjerie, bubuie Instagramul!”
15
Ce amintiri! Cum a cucerit-o Mircea Lucescu pe Neli în tramvaiul din Grozăvești: „Era timid, nu îndrăznea să mă ia de mână!”
5
Averea lui Mircea Lucescu: fotbal, afaceri imobiliare și cele două companii la care avea acțiuni pe Bursă
9
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
2
Hackerii Moscovei au spart zeci de conturi ale Forțelor Aeriene Române, ...
Libertatea
De la hobby la profit. Tânărul care crește păsări „ca la țară” pentru a ...
Adevărul
Big Brother pe stadioanele din România! » Ce presupune concret Legea ...
GSP SPECIAL
Războiul din Iran lasă Ucraina fără rachete Patriot, dar și fără ...
Libertatea
marca o vezi la viitura lui haji .... stai sa ia viitura campionatul ...sa vezi circ ...intre nash si fin
in sfarsit un stelist fara ochelari de CAL ... trebuia sa vina un stelist adevarat in jur de 70 de ani sa va deschida ochii ...poate citeste acest articol si valahu , randoom , alexpipilica , ion MANARU , *** ....si alti fcsbisti fara creier in BIBILICA
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
bai da' ce fotbal ne-o aratat iugoslavii atunci... vreo doi de la ei slalom faceau printre adversari.
daca ar injura,jigni ca la usa cortului,daca s ar da mare sfant dar nu ar fi decat un fariseu ce nu are alt d zeu decat banul da asta as face! pe langa cei doi mai adauga sleahta psd ista cu ponta,hrebenciuc si chelnerii paunesti
*** bucuresti si viitura muscamor, doua adunaturi cocalaro-infractionale ce trebuie sa dispara ca fotbalul romanesc sa poata sa renasca in adevaratul spiri al competitiei fotbalistice cinstite.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
nu e vorba numai de bani, e vorba si de o relansare a carieirei. cam asa i s-a intamplat lui keseru. nimeni nu mai stia nimic de el prin liga a 2-a din franta, venirea la Steaua l-a readus in circuitul echipei nationale.
Deci te plateste si pe tine 013rul-sef? Un exemplu de glorie *** O13rului-sef e Duckadam, zero demnitate.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
refuzi si asocierea cu negoita?
pacat ca vigu se coboara si foloseste limbajul asta. asta e un limbaj tocmai bun pentru postacii de pe aici dar pentru un om de varsta lui vigu este o rusine.
Şi eu sper ca Marica să nu semneze cu Steaua sau FCSB, echipei i-ar trebui un atacant care şi dă gol, nu chestia aia incompatibilă cu fotbalul. Mai degrabă Vasile Marica ar avea ce căuta în staful Stelei. :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.