Alte știri din fotbal
Câți spectatori vor fi la FCSB - Dinamo: „Pentru decembrie sunt cifre bune!” + Decizia finală pentru David Miculescu
0
„Mi-e rușine să mai ies în oraș!” » Jean Vlădoiu anunță schimbări masive la Slobozia: „Să vedem cine vrea să rămână”
0
Purece a „ciupit” tare după eșecul de la Galați: „Mă simt UMILIT! Fac un apel public la cei care conduc această echipă”
0
Oțelul - Unirea Slobozia 3-0 » Joga Bonito până în play-off! Slobozia se scufundă: spulberată și la Galați
1
Știri din fotbal internațional
Coincidență uluitoare la Mondialul 2026: meciul de deschidere din 2010 se repetă, chiar în aceeași zi a calendarului!
0
Prima reacție a lui Mauricio Pochettino, selecționerul SUA, după ce a văzut adversarele de la CM 2026, inclusiv România
0
Datele și stadioanele unde ar juca România la Campionatul Mondial 2026, dacă se califică » Distanțele sunt URIAȘE
4
SCANDALUL izbucnit după tragerea la sorți a grupelor CM 2026 » FIFA, acuzată că a încălcat regulamentul
1
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Celebra tenismenă a „topit” zăpada de pe munți! Dayana a sfidat frigul și a aprins imaginația fanilor: „Mamma mia!”
3
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Cine este avocata acuzată că ar fi ajutat dealerii în închisoare. Schema ...
Adevărul
Sportul din București, încotro?! GSP a trimis 10 întrebări primilor 4 ...
GSP SPECIAL
Ultimul sondaj AtlasIntel pentru Primăria București o plasează pe Anca ...
Libertatea
Eu cred ca a ramas valabila sentinta din 2012 dar acum se incearca o revitalizare a imaginii patate a justitiei. Totul este un circ pentru populatie, circ pus la cale cu complicitatea mass mediei.
Ieri, ciobanul stia ca se amana, neavand avocat. Astazi... a sters-o! El zice ca in Olanda, la meci. Dar, mai degraba este de gasit pe la arabii cu care n-avem tratat de extradare. Se face musulman si-si face harem pe acolo. Oare si-a luat si fetele la "meci"?!
se amana pana se prescrie
INCA MAI ESTE IN LIBERTATE.>>???
oare cand se face dreptate cu acest inculpat? fura si ne ride pe la tv.!! trebuie coruptia anihilata, altfel suntem pierduti for ever!!Si strainii stiu asta, dar noi nu facem nimic...tocmai de aceste lucruri nu avem credibilitate in alte tari, si suntem marginalizati, la fel cum cei de la Chelsea ne-au confundat cu cehii{am vrea noi}...suntem pe nicaieri!!
Nu risca nimic , imbecilul asta !!!!! Cum sa riste , cand traieste in "tara lui " ; ALBANIA ???!!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.