FOTBAL  »  Superliga  »  CHIAJNA - STEAUA

O nouă ieşire necontrolată a lui MM Stoica: "Aţi prins-o?"

Articol de GSP - Publicat marti, 25 februarie 2014 00:00 / Actualizat marti, 25 februarie 2014 20:50

Mai mulţi oameni din fotbalul românesc au acuzat că partidele dintre Steaua şi Chiajna disputate în decurs de doar 10 zile nu s-au disputat pe teren, iar Mihai Stoica a reacţionat violent pe pagina personală de facebook.

Managerul Stelei a făcut o paralelă între ultimele două meciuri disputate pe terenul Chiajnei şi a adus aminte că în sezonul trecut roş-albaştrii s-au impus categoric:

"Imbecililor care susţin că meciul nostru de la Chiajna a fost dubios le aduc aminte că sezonul trecut am bătut acolo cu 6-0. Iar Laurenţiu Reghecampf nu era prieten cu antrenorul lor.

Aţi prins-o? KEEP CALM AND GO 4 THE DOUBLE".

Printre cei care au acuzat corectitudinea partidei a fost şi primarul Chiajnei, Mircea Minea:"Nu sîntem papagalii lui Ionuţ Chirilă! Au fost catastrofe, poate s-a jucat la pariuri"

Citește și:
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
Superliga
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
Campionate
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
Superliga
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
Juri Cisotti își asigură viitorul » A semnat la o cafea: „El și soția au ales”
Superliga
Juri Cisotti își asigură viitorul » A semnat la o cafea: „El și soția au ales”
ULTIMA ORĂ Concedieri la Dacia: până la 50.000 de euro pentru cei care pleacă
Profit.ro
ULTIMA ORĂ Concedieri la Dacia: până la 50.000 de euro pentru cei care pleacă
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Matei Popa la raport: iată ce nu a făcut nici măcar o dată noul portar de la FCSB!

Studiu șocant citat de Guardian: „Aceste alimente sunt atât de nocive încât ar trebui tratate mai degrabă ca țigările, nu ca hrană!”


Comentarii (92)
polistul68
polistul68  •  26 Februarie 2014, 16:11

Sunt timisorean, deci i iubesc pe stelisti ca sarea in ochi...dar sa fim sicneri, la ce slab e campionatul nostru, nu e de mirare ca steaua sa bata la scor 3/4 din campionat..pe de alta parte, arbitrii si-au facut treaba de citeva ori, in favoarea stelei, deci "comentatorii" sunt indreptatiti pe udneva sa suspecteze meciurile Stelei...ca de obicei, adevarul e udneva la mijloc...mai ales ca avem de-a face cu personaje cel putin dubioase, gen Reghe, Chirila....

calin_nebunul
calin_nebunul  •  26 Februarie 2014, 12:28

Mimishorul , e in sevraj , i se trage de la zer :)))))

madfish79
madfish79  •  26 Februarie 2014, 10:19

Foarte bine sa faca blat sa moara toata lumea eu daca as fi federatie pentru declaratii de genul asta ca aia fac blat ca aia au platit arbitri as depuncta automat echipa din stafaul caruia face parte prostul care declara fara dovezi. Pai voi pe betivul ala de primar din chiajna vati gasit sa il credeti pai tot el A VAZUT CA LUNI SEARA TERENUL ARATA PERFECT SI SUPRAFATA DE JOC ERA CA O MASA DE BILIARD.

Vezi toate comentariile (92)
Comentează