Alte știri din fotbal
Mircea Lucescu urmează să fie transportat în străinătate, cu un avion privat » Detaliile de ultimă oră
3
Șocant: Hermannstadt, zero barat la două capitole-cheie cu Rapid » Grameni avea o șansă infimă de a înscrie
0
Inedit! 4 goluri în amicalul dintre Steaua și CS Dinamo
0
Cornel Șfaițer, declarații de ultima oră despre situația dramatică de la Poli Iași: „Toată conducerea actuală este dispusă să predea ștafeta”
0
Știri din fotbal internațional
Pep Guardiola, discurs manifest despre conflictele din lume: „Cum puteți apăra așa”
0
Cristiano Ronaldo, dat dispărut pe stâlpii din Riad » Fanii iau în râs conflictul cu vedeta lui Al Nassr
0
Ianis Hagi, „dublă” în Cupa Turciei! Alanyaspor a urcat pe primul loc
4
Jude Bellingham i-a șocat pe fani cu ultima fotografie publicată: „Viața merge mai departe”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Răzvrătire fiscală în localitatea unde a început Răscoala de la 1907. ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Un român a pierdut 6.700 de euro și un Audi A6, după ce le-a spus ...
Libertatea
Recunosc ca ti-am dat like și respect cum am intrat pe pagina, fără sa fi citit nici articolul, și nici ce ai scris. Ca sa moara fcsbistii de ciuda! :-))) Acum am citit însă, meritai likeul ca de obicei, articolul nu își merita clickul decât pt ca putem face mișto de fcsbisti! :-))))
anamariaprodan a aprobat acest mesaj publicitar
La trei pocnesc din degete si va treziti , da? Ole!
Cumpara-ti tu o punga cu seminte, saracie :))
Declaratiile jijiste halucinogene nu-i atribuie nicio vina lui man. Baiatul joaca cat fotbal stie, si cat poate. De vreo 2 ani nu mai progreseaza deloc, nu e greu sa ne uitam la cauze: patron-antrenor, asezare in teren, tactica. Totul e anapoda,haotic la fc fcsb mogosoaia. Pacat de baiat, e un fotbalist tanar,dar daca mai sta mult la fc fcsb isi rateaza viitorul. Sumele cerute acum pe el nu vor fi platite niciodata.
Il vinde pe Denis Man si-ti cumpara toate cele trei clone cu Rapid cat si pe cele doua cu Dinamo
*** propaga știrea asta cu scop să? Cine a zis că-l vrea pe Man? Aveti vreo declarație cu cineva de la Monaco? Măcar cu un portar paznic ceva de la vreo clădire. L-au vrut atâtea echipe mari și nu a reușit nici una sa obțină semnatura lui... Asa e când ești mare fotbalist :)))))))))))))))))) Nu știu de ce dar nici aia de la Norwich nu cred ca l-au vrut, nu băteau drumu pana aici sa ofere 5 milioane de euro pentru ca au văzut un meci. Aia i-au jucători după ce-l verifică ceva timp... Nu aveau nici o graba să-l ia ca erau retrogradați, iar banii care ii primesc chiar dacă retrogradează ia cel puțin vreo 5 de Man.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu stiu de Monaco dar am aflat pe surse ca Talpan e gata sa ofere 100 de milioane. Stirea asta e data de Becali ca sa ii mai scada pretul.
Intr-o tara cu ziaristi adevarati, cluburi corecte si PATRONI, nu gunOIERI, oferta suna de genulȘ suma este de x din care atat TVA, atat comision, atat salariu, cu urmatoarele bonusuri:....Ce ati invatat la scoala profesionala de *** ziaristi?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Opera de Monte Carlo urmeaza sa prezinte un act contemporan revizuit al marelui balet Lacul Lebedelor, pe muzica lui Ceaikovski. Invitata speciala, Maria Sharapova. Acum se face o preselectie pentru acest act revizuit in care Masha trebuie sa poarte cate trei lebede la fiecare sub-brat si e nevoie de niste pui de lebada, si cum puii de lebada sunt mai scumpi, Monaco, sponsorul baletului, cauta pui de gaste prin Liga Mamliga.. de aici legatura cu FC Fcsb.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.