Alte știri din fotbal
CFR Cluj e pe 11, însă Cordea e convins: „Merităm să fim sus”
0
Daniel Pancu, explozie de bucurie la primul gol înscris de Louis Munteanu după două luni: a „țâșnit” pe gazon! Reacție curioasă a nouarului
0
Cadou de la olteni! Universitatea Craiova s-a jucat cu ocaziile, iar CFR Cluj, cu Hindrich impresionant, obține un punct nesperat
22
Ședință de urgență la Farul » Se caută înlocuitor pentru Zicu: ce își dorește Gică Hagi
6
Știri din fotbal internațional
Răzvan Lucescu, după derby-ul PAOK - Aris: „I-am călcat în picioare”
0
Naționalele care vor călători cel mai mult la Mondialul din 2026: Algeria, Canada și Belgia, printre cele mai afectate
0
Real Madrid - Celta Vigo, în etapa a 15-a din La Liga » Ionuț Radu este titular pe Bernabeu
0
Napoli - Juventus, derby-ul etapei #14 în Serie A » Gazdele sunt în avantaj
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
9
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Detalii șocante: un milionar și soția lui, forțați să se privească în timp ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
Exit-poll alegeri Primăria Capitalei 2025: Ciprian Ciucu e pe primul loc » ...
GSP SPECIAL
Ciprian Ciucu, prima reacție după ce a câștigat Primăria București, conform ...
Libertatea
Liga 4 scrie pe voi, vedea-v-as la matineu!
inca o injectie cu morfina pacientului aflat in moarte clinica FC Coafor , vesnica pomenire ! respect Cortacero !
dinamo nu moare spre disperarea gigeilor si a lui meme
De oxigen avem nevoie noi, astia vii! Deci, ar fi bine sa se impadureasca zona aia. Patzaichin ar putea ramane ca ranger acolo :)))))))
Mortul are nevoie de groapa, nu de oxigen :))))
Tocmai ca nu sunt!
100.000 euro reprezinta impozite datorate statului pentru venituri de circa 800.000 euro, ori doar pentru ce a incasat Dinamo in primele 8 luni, drept venituri din drepturi TV depasesc 1 milion. Plus ce au incasat partial in toamna anului 2020. Pe langa asta mai sunt impozitele datorate statului din salarii, chiar daca acestea nu sunt platite jucatorilor, acestea sunt contabilizate lunar (daca exista contabilitate tinuta la zi??) si se retin direct de la sursa. Ori la ce salarii exista la Dinamo, probabil ca ar trebui sa aduca cineva minim 1 milion de euro pentru impozite si minim 2 milioane pentru salarii, nicidecum 100.000, adica o picatura intr-un pahar.
Bravo caini! Sa mai cumparam alte 10 bilete de fiecare drept rasplata pentru aceasta realizare a programului ddb
Doar
Dinamo
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.