Alte știri din fotbal
Zeljko Kopic a revenit în România și a spus totul despre despărțirea de Dinamo: „Acum nu mai trebuie să intri pe Google ca să mă cauți”
2
Bombă la CFR Cluj! Ioan Varga trebuie să-i plătească o avere jucătorului aruncat peste bord de Dan Petrescu: „Tratament abuziv, vădit nelegal”
0
Hermannstadt s-a despărțit de jucătorul adus în iarnă! Anunțul oficial al sibienilor după retrogradarea în Liga 2
0
FCSB a transferat cel mai bun marcator din afara careului mare!
3
Știri din fotbal internațional
Șoc la supermarket în Mexic: ce cumperi cu 100 de lei la București vs 400 de pesos în CDMX
2
Haos uriaș înaintea startului Cupei Mondiale! Mii de protestatari au blocat drumul spre stadionul meciului de deschidere
0
Măsuri extraordinare în ajunul deschiderii Mondialului » A dat decret prezidențial pentru telemuncă obligatorie!
0
Primire șocantă de care au avut parte belgienii în SUA » Americanii i-au percheziționat la sânge chiar pe pistă!
2
Lifestyle
Au ales cele mai sexy 11 partenere de fotbaliști care vor merge în America
1
Ce poți face în Mexic cu „incredibila” sumă de 1,3 lei? » Surpriză totală la aterizare, după ce am călătorit în avion cu naționala Tunisiei!
11
Și Dennis Man s-a căsătorit astăzi: căpitanul Stanciu i-a fost naș
8
Denis Alibec s-a căsătorit discret cu fosta gimnastă
10
Un acord cu Teheranul s-ar putea semna într-o săptămână sau în câteva luni, ...
Libertatea
Șoferul camionului care a făcut dezastru în Constanța susține că i s-a ...
Adevărul
Avem LISTA COMPLETĂ de premieri olimpice, ținută doi ani la secret de COSR ...
GSP SPECIAL
Condamnarea definitivă a medicului Dorel Săndesc, anulată de Înalta Curte ...
Libertatea
Da asa este si mai ales ca promoveaza persoane care n-au ce cauta la televiziune bianca draguseanu si altele care nu au facut nimic si care nu ma intereseaza.ma intereseaza persoanele inteligente de la care ai c invata.ce a facut Bianca ca sa fie asa mediatizata in afara ca i a fugit fundul mai rau decat la bmw n=a facut nimic.am dat asa un exemplu si nu din sport ca sa se inteleaga ca nu numai in sport presa face asta ,pacat.
Nu exista! Masa este educata in timp. Intr-o piata de desfacere ca cea din zilele noastre trebuie inceputa o reconstructie a modului standard de a face gazetarie. Poporul vrea ce a fost invatat sa vrea in zeci de ani. Crezi ca nemtii vor numai emisiuni cu tematica stiintifica? Nu! Cand prind un scandal la tv, rup audienta in doua; dar nu sunt bombardati zi de zi cu emisiuni de tot ca*ca*tul precum suntem noi.
pai normal, iar vine meciul cu voi, iar va dati autogol...3 in 3 meciuri diferite, 6 infrangeri la rand??? ps: multumim fai, ticot si barboianu..
Presa a educat cititorul in asa fel si tot presa poate dezvata cititorul de cancan insa nu se doreste asta. In timp ce romanul citeste cu ochii in lacrimi stiri despre bianca, politicienii mai dau un tun care trece neobservat.
Lotul asta mai avea nevoie doar de Ciprian Marica cu numărul 9 și era maximul din ce poate oferi fotbalul romanesc la ora asta! Din pacate ciobanul ignorant nu pricepe ca un nr 9 de valoare merita 1 milion euro/sezon si asta nu rupe vestiarul! Slava Domnului in era Reghemeister a incasat peste 50 milioane euro, are balta peste !
Culmea este ca are si cele mai usoare meciuri cu Dinamo! :)
Atentie!Steaua Bucuresti este SINGURA ECHIPA DIN ISTORIA FOTBALULUI care are meciuri OFICIALE mai USOARE DECAT MECIURILE AMICALE!
Cel mai bun exemplu TVR Cultural. Daca lansau TVR Manele, nu se inchidea postul.
Pai cine mai acorda importanta meciului? Meciul paleste in fata valurilor de scandaluri. Pe mine, cel mai mult, ma irita Chirila. De ce nu a tacut din gura si sa raspunda pe teren? De ce urla ca din gura de sarpe, cu stilul lui scar*bos, inaintea meciului? Rolul antrenorului si al jucatorilor e sa raspunda pe teren. Strict!
Nu este adevarat totul pleaca de la norod, de la ce prefera el si ce isi doreste! Daca ar publica articole de inalta tinuta intelectuala nu ar avea audienta si ar da faliment! Compania unde lucram avea un ziar de scandal, cel mai vechi de pe piata, producea profit! Apoi a mai deschis unul doar cu articole civilizate, impecabile! Dupa 1 an nu mai mai exista doar in forma electronica si apoi de loc. ___ Presa vinde ce se cauta, ce vor masele, altfel dă faliment.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.