Alte știri din fotbal
Cătălin Cîrjan a rememorat perioada petrecută cu Mikel Arteta la Arsenal: „Am avut o discuție cu el”
0
Legenda fotbalului feminin s-a retras: „Va rămâne în istorie drept una dintre cele mai influente figuri”
0
Csikszereda - FCSB, duel tare în play-out » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Prima reacție a lui Gigi Becali după ce FCSB a fost dată în judecată de propriul jucător
3
Știri din fotbal internațional
Românul pe care Victor Pițurcă îl vede la Real Madrid sau Barcelona
0
Noul Zinedine Zidane? » Planul lui Florentino Perez cu Toni Kroos
0
Fostul coleg al lui Ronaldo, despre momentul în care Cristiano l-a făcut să se simtă jenat: „Mi-a arătat fizicul”
0
Infantino a încercat să îi adune pe reprezentanții Israelului și Palestinei, dar a ieșit scandal: „Noi suferim”
0
Lifestyle
Florin Prunea are de 15 ani o amantă, soția îl desființează: „Să-i fie rușine, nu e un bărbat divorțat! Ce învață copiii de la el?”
2
Andreea Hanca a atras toate privirile la Liga Liceelor » Motivul apariției neașteptate în Polivalentă
3
Jucătoarea de tenis care a pozat în Playboy divorțează după 16 ani: „Diferențe ireconciliabile”
10
Transformarea incredibilă a Larissei, modelul care a „înnebunit” lumea fotbalului la CM 2010 » Cum arată la 41 de ani
0
Ștefan, bărbatul din Brașov care a murit acasă după ce s-a prezentat la UPU ...
Libertatea
Escaladare majoră: după Germania, Trump amenință că ar putea retrage trupe ...
Adevărul
Era idolul lui Dobrin! Cine a fost misteriosul Pericle Valeca, fotbalistul ...
GSP SPECIAL
Sancțiunea CNA în cazul Realitatea Plus, întoarsă „din pix” de judecători. ...
Libertatea
razvane razvane nu pleca...nu pleca...nu pleca.stati linistiti fratilor ca nici steaua,nici dinamo,nici craiova,nici timisoara,nici nationala nu mai au acel spirit specific fiecariua in parter,doar PETROLUL se mai bucura de acel spirit in prezent.
Dragi RAPIDISTI ! Chemati-l pe SUMUDICA,circarul acela este in ton cu "spiritul Rapidului " Lucescu este prea pretios.
pleaca razvane si ia cu tine toti puturosii... NU NE MERITI!
Dupa meciul cu Legia de la Bucuresti, doar o singura data s-a mai vazut "spiritul Rapidului"... la Cluj, pt Bozo! Daca Timisoara ar mai fi fost, nici loc de EL nu prindeam! Motivate sau nemotivate, n-ai voie sa pierzi atatea puncte cu ultimele clasate... Sau poate ca la salariile jucatorilor nostri ne batem la retrogradare si nu stim noi?!
Nu pot sa spun decat atat: ADEVARAT, PREA ADEVARAT. M-I S-A FACUT PIELEA DE GAINA CITIND!
Are dreptate
Nu înţeleg. Conducerea îi manevrează pe interlopii de la peluză care înjură echipa şi pe Coman?? De ce? Şi ce e aia ”conducere”? Zotta abia a venit, doar nu e el comandantul galeriei. Taban cred că abia iese din birou o dată pe săptămână. Poate Copos o fi ăla care nu vrea să aibă echipa rezultate, mai ştii? Îi place să plătească salariile degeaba.
cainii latra caravana trece,razvan se duce la milioanele de euro si rapid ramane iar in anonimat...i-l doare in cot pe razvan de rapid si nici nu poate m-ai mult de atat la orice echipa din romania ar fi
Adevarul e ca si eu am sperat in anul asta mai mult decat oricand ca putem lua titlul. Am crezut ca avem o echipa si un antrenor matur, dar m-am inselat. Sunt labili psihic si lipsiti de dorinta, de vana, chiar de valoare. Cu galeria te contrazic. Chiar avem cea mai buna galerie din tara, lasandu-i la o parte pe interlopi. Copos e cancerul Rapidului, nu Razvan.
spune mi un singur lucru ,esti multumit de evolutia echipei??????pai la ce nivel a fost campionatul asta si la cat timp a avut razvan sa si faca echipa si la ce valoare pretinde el ca a ajuns ca antrenor ,campionatul astra trebuia castigat cu vreo 3-4 etape ininte.....jocul prestat de echipa de anul asta mai spune ceva din sintagma :Mai bine o barba frumoasa decat un gol urat????????daca avea putin tact razvan putea castiga campionatul macar acum in ultimle 5-6 etape
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.