Alte știri din fotbal
Dezamăgit de rezultat, dinamovistul nu se teme dacă FCSB intră în play-off: „Nu mă interesează de ei”
0
Cătălin Cîrjan numește ce are Dinamo de îmbunătățit „dacă vrem să ne batem la titlu”
0
Ștefan Târnovanu, după remiza din derby: „Trec etapele și nu adunăm puncte” + Momentul cel mai dificil: „Am fost puțin inconștient”
0
Încă o pierdere pentru FCSB » Elias Charalambous a confirmat accidentarea titularului
0
Știri din fotbal internațional
Gigi Becali și-a făcut planul de atac pentru meciul cu Feyenoord din Europa League: „Cum să nu mă intereseze banul?”
0
Vedetele lui Liverpool recunosc tensiunea și confuzia care domnesc în vestiar: „Nici măcar nu știu pe ce loc suntem”
0
Chivu a stârnit hohote de râs după victoria la scor obținută de Inter: „Iată, același idiot ca întotdeauna”
0
Leo Messi, regele Americii: „Acesta e momentul...”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Scenă crâncenă pe o stradă din Ucraina: polițiști atacați de un pitbull al ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
Viktor Orban va trimite afaceriști în Rusia, ca să se pregătească de ...
Libertatea
Incredibil, exact ceea ce gandesc si eu despre ce se intampla la Rapid! Copos asta e un nemernic din toate punctele de vedere.
tare mi-as fi dorit ca sumudica sa fi ramas la rapid si in ult etape sa vdm daca mai prindea loc de EL ! atunci sa vdm cn mai isi dadea cu parerea ca sumudica e antrenor mai bun ca razvan ! mda, joci ofensiv dar nu realizezi nimic VS un joc defensiv dar cu mai multe posibilitati....grea decizie !
vizavi de faptul ca razvan se tot plange de faptul ca toti sunt de vina, numai el nu, poate ca acesta este singurul capitol in care seamana cu tatal sau, care vede dusmani la tot pasul, dar macar el are un nume, o valoare recunoscuta si de aceea are dusmani, insa dusmanul adevarat al lui razvan este chiar el, fiindca nu intelege ca una e sa crezi ca stii si alta este chiar sa stii. si-a adus aiurea jucatori pe care i-a avut la nationala, nu cunoaste notiuni de psihologie in meseria lui, zburlea este un exemplu in acest sens, dar cel mai grav lucru este lipsa de personalitate, chiar daca jucatorii o numesc duritate, iar toate astea au adus rapidul acolo unde este, in primul rand ca evolutie.
si eu sunt multumit ( partial doar cu cupa ) ... in campionat a gresit grav , nu vreau sa para ca plagiez dar : trebuia pastrat M CONSTANTIN cu 10 clase peste Burca , Surdu nici macar nu trebuia adus in probe , Lui Coman ii trebuia clar concurenta , Ionita trebuia tratat cu tact nu cu aere mourinice , Sburlea trebuia fortat mai mult si introducerea lui pe final cu Tg Muresul ne aducea victoria - nu introduci un fundas total iesit din forma sa ne tina careul in tensiune . trebuia sa strige la elevii lui VREM TITLU ca jucati pe banii multi si trebuie sa suportati presiunea rezultatelor . Absolut obligatoriu in lot 2-3 tineri bagati pe final de meci si uneori titularizati . etc etc .
nea,e sub contract cu rostov,e antrenor bun,dar sigur nu vine si oricum nu se gandeste copos la el....Pustai sau Grigoras,unul dintre ei mi'ar placea sa vina,dar tare imi e ca vine Hizo.....
Omul asta are dreptate pe undeva in aceasta "scrisoare", mai ales in ce priveste galeria(cu unele derapaje). In rest, toti constientizam ca n-am jucat fotbal adevarat in nicio etapa(nu asa cum ne-am fi dorit). Iar Razvan a fost acceptat, chiar cu toate esecurile, pentru ca e rapidist si drept recompensa pentru 2006... Stau si ma intreb daca era antrenor altul, la situatia in care se afla acum Rapidul, cum ar fi procedat galeria?
Protasov este omul care va trebuie, ala face spectacol și joaca pe atac.
Lotul este foarte bun. Iar Sumudica este net mai bun ca antrenor și joaca pe atac spectaculos, asta este spiritul adevărat al Rapidului, sa joace fotbal avântat pe atac si nu sa pună autobaza în poarta. Când oare în istoria voastră ați jucat voi cu fundul în poarta ca eu nu îmi aduc aminte? _______________ PS : singurul lucru unde Sumi este deficitar este pregătirea fizica a echipei și asta puteți sa o corectați angajând un preparator fizic cu CV și experienta.
de unde stiu ??? de fiecare data cand imi deschid gura despre un articol gsp si imi dau cu parerea, HOP, apari si tu in spinarea mea cu o replica prin care aperi gsp-ul !! zici ca lucrezi la gsp, atat de mult le iei apararea ! s-au scris atatea minciuni la acest ziar incat nu-mi dau seama de unde atata credibilitate din partea ta ! poate doar din faptul ca iti convine tot ce auzi !
lasa ca prinzi :)) , ai sa traiesti 82 de ani ... cel putin :) daca te lasi de fumat chiar 87 . :)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.