Știri din fotbal internațional
Scaloni, la picioarele lui Lionel Messi: „M-am dus să-i spun că îl iubesc!” + A remarcat o vedetă a lui Cristi Chivu
0
Messi a uluit-o inclusiv pe sora lui Michael Jackson! » Elogii după recitalul lui Leo: „Cine oprește «extraterestrul»?”
0
Portugalia - RD Congo, duel în grupa K de la Campionatul Mondial » Cristiano Ronaldo este anunțat titular
0
Gianni Infantino a mers de urgență în vestiarul Iranului, după ce fotbaliștii au cerut ajutor din partea FIFA
4
Lifestyle
Îl deturnează FCSB? » Denis Drăguș, surprins în vacanță cu „agenții” lui Gigi Becali
4
De data asta chiar nu a fost AI! Cum a fost fotografiată iubita lui Neymar în tribunele Mondialului
1
A făcut pasul cel mare! Internaționalul român a publicat primele fotografii
2
S-a însurat și Ștefan Baiaram » Imagini de la cea mai importantă zi a jucătorului Craiovei
7
Metrorex, prinsă cu lucrări fictive, dar achitate pe Magistrala 6. Plăți ...
Libertatea
Micile obiceiuri care îți pot aduce mii de euro în plus la pensie. Ce fac ...
Adevărul
Barca Academy România, afacere de stat: șeful ANS, Bogdan Matei, și ...
GSP SPECIAL
Tabăra Veștea tot mai speră după negocieri intense cu PSD la Vila Lac: „Nu ...
Libertatea
MARIAN IANCU NU SA NASCUT IN ROMANIA SI NICI NU A CRESCUT IN ROMANIA.MAI INFORMATIVA MAI PAPAGALILOR INAINTE SA ZICETI CA II MITIC.
cand nu se baga acest mahalagiu iancu ne era mai bine.el emitic nu gandeswte ca noi ,deci n-are cum sa iubeasca nici timisoara.mai bine pleaca jegul ala umflat
au trantit meciul romanii nu uhrin cu cehii lui . mai merg la stadion cand batem pe diamo la timisoara .unde a fost durul de alexa a fost mielusel sa l f ........
Numai frustratii vad blaturi. Pai cum sa-i spui lui Uhrin,care la randul lui sa le spuna lui Milhazes, Brezinski,Rusici si Pantilimon care este un copil, sa tranteasca meciul, trebuie sa fi ori @urolac ori tampit. Imi pare rau ca-s banatean si imi este rusine daca banatenii gandesc asa.
iancu nu mai fi asa de fitos... nu asa se conduce un club... vrem liniste si continuitate... nu mai fa scandaluri gratuite, te rugam frumos
Mai timisoreni, nu va e jena sa va conduca un M.I.tic blatuitor?...
stiti ca cel vizat sa plece pe 5 milioane euro este pantilimon la zenit si popa va pleca in locul lui lobont la dinamo
Ma repet in ceea ce scriu (pentru ca am mai scris dupa "caricatura" de sambata). Eu cred ca IANCU A VANDUT MECIUL si asta pe bani foarte multi. Si va vinde si meciul cu steaua, dupa cum se comporta, pentru ca Tender care e pus in garda de manevrele miticesti ale lui Copos, nu mai da bani, iar in cazul asta trebuie sa faca ceva sa salveze ce mai poate, pentru ca bani nu mai vrea sa dea. Cei 6 milioane pe care zice ca ii va aduce , ii ia acum de la borcea, becali si cine o mai da ceva..
PACAT.Poli nu a avut niciodata un parcurs asa de bun,poate cu multi ani in urma cu PALTINISAN,MEHEDINTIU,DEMBROVSCHI,ETC,dar asa suntem noi Romani cand ne merge bine stricam totul,e jalnic acest om Iancu.numai tampeni scoate pe gura.mahalagiu,sa certat cu toti din fotbalul romanesc.
Iancule Mare, Bravule Tare, i-ai dat punctele lui Borcica ? Care-s jucatorii pe care i-ai "aranjat" ? Se duc din iarna alaturi de Torje ? Bravo tie ! Buftea si Jilava te asteapta !
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.