Alte știri din fotbal
Farul - Chindia Târgoviște, care pe care pentru „supraviețuirea” în Superligă » Stoican încearcă să evite o rușine de proporții
0
România și-a aflat adversara din optimile Campionatului European de minifotbal! Când are loc meciul
0
Nici nu vrea să se gândească la un dezastru, înainte de meciul în care fosta campioană riscă să retrogradeze în Liga 2: „La un moment dat vine și nota de plată”
0
Cele două finaliste care vor lupta pentru promovarea în Liga 2
2
Știri din fotbal internațional
Alessandro Del Piero a văzut PSG - Arsenal și s-a convins: „El merită Balonul de Aur!”
0
Madalena, mesaj emoționant pentru cel mai faultat jucător din PSG - Arsenal: „A trebuit s-o facem din nou”
0
Vitinha e noul Xavi! Recordul fantastic stabilit de omul finalei » „Ea este motivul pentru care joc la acest nivel!”
0
Președintele Emmanuel Macron a scris 18 cuvinte după triumful lui PSG
0
Lifestyle
Strănepoata lui Ferenc Puskas, apariție electrizantă la finala Champions League: „Eu sunt Ane”
4
Apariție incendiară a prezentatoarei de la Insula Iubirii, la scurt timp după despărțirea de căpitanul din Premier League
6
Sosia lui Kim Kardashian vine la marele meci și le va face galerie roș-albilor
4
Fiul lui Michael Schumacher și-a făcut oficial apariția cu frumoasa Clara » Noua iubită este violonistă
4
Ciprian Ciucu anunță „5-6 ani de șantiere în București” și cere ca RAR să ...
Libertatea
Răsturnare de situaţie în cazul copilului de 2 ani mort lângă un tobogan ...
Adevărul
Românul cu două recorduri mondiale spulberă mitul proteinelor: „Produsele ...
GSP SPECIAL
Trofeu pentru incluziune, dar acces prin ușa pentru decoruri și marfă! ...
Libertatea
Traiasca serviciile secrete si burleanu !!!! Salvatorii fotbalului romanesc !!!! ... serviciile astea, platite din banii țării , in loc sa se ocupe de Reintregirea Nationala , sa recupereze Basarabia , Bucovina de Nord , Ținutul Herta si Bugeacul se multumesc cu jocuri de culise mici , de gașcă .... să vă fie rușine , servicii de *** ... huuuooooo
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exemplul lui Mureșan dovedește că regulamentul pompieristic al FRF e de vină: omul a fost achitat de instanță, deci declarat nevinovat, dar FRF îl menținuse suspendat 3 ani, fără vină. Prezumția de nevinovăție nu trebuie batjocorită doar pentru a face pe plac gloatei. La politicieni mai merge, fiindcă politica e bazată doar pe imagine și circ, dar restul cetățenilor, inclusiv arbitrii, au drepturi care trebuie respectate. Inclusiv de FRF.
Daca tot vorbim de lege, sa ne spuna acest regulament care sunt infractiunile incompatibile cu calitatea de arbitru, asa cum prevede art. 109 !! Nu poti compara o infractiune de santaj, savarsita un calitate de angajat al statului, cu infractiunea de conducere sub influenta bauturilor alcoolice !! Totul ramane de interpretat !!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.