Alte știri din fotbal
Mariana, mama lui Cristi Chivu, apariție rară la câteva zile de când fiul ei a făcut eventul în Italia
0
Gazeta a intrat în vestiarul Craiovei: iată ce echipă pregătește Coelho pentru finala campionatului! + Surpriza din primul „11” și semnul de întrebare
0
Pușcaș explică de ce a ieșit după 38 de minute și dacă ratează barajul: „Înțepătură pe coapsă”
0
Cătălin Cîrjan: „În ultima etapă vom fi implicați în lupta la titlu, dar nu e treaba noastră”
0
Știri din fotbal internațional
Cristiano Ronaldo, în continuare fără trofeu la Al Nassr » Ce a făcut după fluierul final
0
Jose Mourinho, după ce a ratat și Liga Campionilor: „N-am nimic de la Real. Dar nimeni nu-i prost”
0
Anunțul lui Mirel Rădoi, după a patra înfrângere consecutivă: „Dau vina pe mine pentru aceste rezultate”
0
Echipa românilor din Ungaria, campioană în fața clubului cu buget de 10 ori mai mare: „Am răsturnat căruța, cum se zice!”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
11
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
8
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Bulgaria a câștigat Eurovision 2026. Pe ce loc s-a clasat România
Libertatea
Mai mulți răniți după ce un bărbat a intrat cu mașina într-o mulțime în ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Americanii au aruncat toate cadourile primite în China înainte de a zbura ...
Libertatea
Vezi ce inseamna sa te ia gura pe dinainte ," Exces de zel ..."! Sau de fapt a vrut sa fie " patriot " cu echipa de suflet , sa nu - l supere pe cioban ! Crainici, arbitri etc de casa ,tot tacâmul !
Și când te gândești că mai sunt destui care chiar cred că acest Popescu are ceva în scăfârlia aia...
:)))) sper ca ai incercat sa faci o "glumita"
Educatia este in stransa legatura cu scoala,dar la fcsb "Scoala este un factor perturbator" - Mihai Memegerul Stoica,prozator contemporan de pe langa si in Jilava. Amin!
Pana la urma, tot Coltescu este de vina pentru ca l-a pus pe Popescu sa iasa din teren pe partea opusa bancilor de rezerva si implicit sa treaca prin fata galeriilor.
Omul avea pofta de o bataie cu bulgari ca in copilarie. Arunca un bulgar, 50 ii veeneau inapoi. Mintea lui Popescu.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.