Alte știri din fotbal
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
ESTI MAI PROST DE CAT TOTI PROSTI DIN LUMEA ASTA IA DA UN CLICK AICI SI CONVIGETE SINGUR FRAIERE ....www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2381522/Tottenham-line-7m-Vlad-Chiriches-replace-Jan-Vertonghen.html
era demult dat daca nu aveam nici o sansa la grupele CL ciobanul stie ca de acolo vine potul cel mare
Bine asa! Si asa ne iau straini de flamanzi si prosti...Acuma vin sa oferteze poate cel mai bun jucator din campionat si daca nu raspunzi cum vor ei in doua zile, anuleaza? Hai pa Spurs!
Nu mai era cazul ca becali să se facă de râs. Pe lângă că e în pușcărie, mai face și pe smecherul. Englezii din toată afacerea asta au înțeles că ”prostul nu e prost destul dacă nu e și fuful nițel ”:))))))
uita-te cat au costat modric sau ivanovic cand au fost luati in Anglia te rog....
In final sa terminat bine si pentru Ghiriches si pentru steaua . Pentru si mai bine fotbalistul trebuie sa joace f bine si sa iasa in evidenta in CL. SUCCES VLAD !!!!!!!!!!
din fericire a mers tactu ala pe carwe nu-l cunosti ,toti se coaca pe el ,toti se pisa pe el,asa tata ,asa fiu bai orfanule!
deja vu ca si in cazul alexe la lisabona:)) o sa plece in vreo spt la vreo echipa de retrogradare din italia pe vreo 3 miliaone sau 500 de mii imprumut pana in vara,impresari de *** ei dau asigurari cu 5 zile inainte ca nu pleaca apoi vine bomba nspe milioane la o echipa buna si apoi fasul pleaca pe te miri ce la o echipa de 2 lei,aia la londra nici nu au auzit de chiriches cu tot respectul ptr jucator
nu cred ,valahul e scrizofren iar random e tampit de tot
Curtean e petarda ,statila e petarda ,uh esti petarda ca vb asa d el..etc
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.