Alte știri din fotbal
Tragerea la sorți în Cupa României Betano! Dinamo și Craiova în aceeași grupă, FCSB a avut mare noroc!
18
Iată noul tricou al lui Dinamo pentru derby-ul cu FCSB!
2
„E hoț Șumi, noi trebuie să câştigăm” » Decizia luată de Gigi Becali înaintea meciului cu CFR Cluj
2
Nuno Campos, întrebat frontal de noul transfer al lui Dinamo
0
Știri din fotbal internațional
Șucu transferă un jucător suspendat în Anglia pentru rasism! » Atacantul are 5 goluri la națională în 2026
1
Julian Alvarez e inamicul numărul 1! » Baza de pregătire a lui Atletico, împânzită astăzi de mesajele ultrașilor!
1
Alexandru Tudorie, la un pas de transferul într-un campionat exotic
0
O alegere surprinzătoare pentru înlocuitorul lui Salah la Liverpool
0
Lifestyle
Cea mai sexy hocheistă din lume, deconspirată de fani » Noul iubit este tot un sportiv
4
Portarul devenit celebru în timpul Campionatului Mondial se iubește cu românca Dana » Surprinși pe aeroportul Otopeni
14
Femeia cu peste 1 milion de urmăritori intervine în scandalul de la FCSB: „Nu e nici 1% apreciat! A trecut printre atâția fotbaliști și nu i-ai spus un «bravo»”
30
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Cum s-a adaptat Ucraina după distrugerea a 53% din infrastructura ...
Libertatea
Cum încearcă Italia să oprească invazia crabului albastru cu ajutorul ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
ANM anunță furtuni în weekend, cu ploi și rafale de până la 55 km/h. Harta ...
Libertatea
iosefe ce fumezi ?, sa-mi dai si mie , suntem in 2020 si tu tot nu stii ca e fcsb fara palmares si stadion ?
Pe Stoian l-a zburat dupa o repriza jucata... Oare Petre cate reprize va prinde? :))
mestere, ai uitat de suporterii sub tratament psihotrop, chiar sa nu zici nimic de tine?
E vorba de cei mai multi suporteri recidivisti. Au uitat sa scrie ''recidivisti''!
Si-a luat o mare mega teapa semnand cu impostorii si recidivistii astia... Mai zambeau unii langa ecranul ala si faceau semnul ok/thumbs up, iar apoi alergau prin parcuri sau vedeau meciurile din tribune, cu cariera ruinata.
Bine si venit Petre la cea mai titrata și iubita echipa din România, singura cunoscuta cu adevărat și respectata in exterior, evident Steaua! Din păcate nici cu Cavani sau Aguero nu s-ar schimba prea mult lucrurile! Echipa nu joaca nimic, antrenor depășit, finanțator inconștient. Becali e singurul care mai investește in fotbalul nostru ruinat, in afara de stat, dar strica tot prin implicarea pe partea tehnica, sportiva și prin pălăvrăgeala permanenta!
Chiar niciunul n-are minte minte din generațiile astea?!
Inca un jucator care-si ingroapa cariera devreme...
Cica gruparea cu cei mai multi suporteri :))))))
il termina gigi in cateva luni, stai sa faca 2 meciuri slabe si sa vezi ....Petre n-a prea urmarit din Danemarca ce se intampla in Romania.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.