Alte știri din fotbal
Daniel Pancu anunță venirea iminentă la Rapid » Ieșire dizgrațioasă la miezul nopții: „«Domnul Rahat» m-a sunat. O să am impresia că ajung la Real Madrid”
0
Campionul cu Universitatea Craiova și-a anunțat plecarea: „O comunitate minunată, o voi purta mereu în suflet”
0
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Pariul lui Nicolescu la Dinamo: „Un câștig!” + Ce se întâmplă cu George Pușcaș la baraj
1
Știri din fotbal internațional
Barcelona încheie cu eșec sezonul » Lewandowski, gol la ultimul meci pentru catalani
0
Finalul unei ere! Dani Carvajal, ultimul mohican, a părăsit Real Madrid în lacrimi
0
Se apropie Cupa Mondială, dar Cristi Chivu are alte planuri: „Asta e intenția mea”
1
Cristi Chivu, de ZECE! Notele primite în Italia, după ultimul meci al sezonului pentru Inter
1
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
„Timpul nu este de partea Rusiei”: pierderile de pe front și economia apăsă ...
Libertatea
Criza politică din România a stricat planul Budapestei privind gazul din ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
CEO-ul unui mare grup de companii compară situația din România cu criza din ...
Libertatea
Rusine Lacatus,idolul nostru. Se folosesc grasii astia de tine si de numele tau,probabil ca nu ai bani .
Deci... cum e treaba cu cenzura ?? Iti place ???
Sotia te asteapta cuminte la CSA. Nu e recasatorita ca tine. Te-ai casatorit cu FCSB ca era mai tanara.
Apropo nu e obligatoriu sa fie militari pot fi și angajați civili... juniorii nici înainte de 89 nu cred ca erau militari
Luminează ne și pe noi care și unde
Si totusi cum ramine cu demilitarizarea cluburilor militare? Caci de aici a pornit totul. Exista un apargraf dintr-o lege care prevede ca cluburile militare nu pot avea echipe de fotbal in primul esalon. Si atunci pentru ce atita zbatere?
Nu stiu cum s-a ajuns de la la steaua csa aici. dar in fine.Si apropo steaua echipa armatei acum csa-ul poate activa in cupele europene , daca ajunge acolo ,daca o sa faca un parteneriat cu o persoana privata ..
Viitorii Omuleți verzi pătrunsese de mult timp in măruntaiele țării , guvernul era condus de oameni trimiși de la Moscova pentru a conduce România, dar tu faci ca nu pricepi ori nu vrei, acei ofițeri regali făceau parte din divizia Tudor Vladimirescu ... te poti documenta cine era aceasta și cine făcea parte din rândurile ei... e clar da noi suntem fexesebisti din naștere și regele a înființat echipa armatei roșii in regatul României
Ha ha ha
si totusi, nu ca ar mai conta, dar noi am fost infiintati in 1947 de catre ofiteri ai armatei regale romane, inca era armata regala romana nu comunista, iar in tara inca mai era rege Mihai, abia dupa 6 luni de la infiintarea stelei a abdicat si el, apoi au navalit comunistii peste tot si toate
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.