Alte știri din fotbal
Ce transferuri vrea Cristiano Bergodi la U Cluj: „Am vorbit cu conducătorii”
0
FCSB - FC Botoșani » Duel în semifinala barajului pentru Conference League! Echipele pregătite de Baciu și Croitoru
0
FC Hermannstadt - FC Voluntari, în prima manșă a barajului de promovare/menținere » Echipele probabile + cote
0
Promovare istorică! Vor juca pentru prima dată în Liga 2
0
Știri din fotbal internațional
Tottenham - Everton și West Ham - Leeds decid ultima retrogradată din Premier League » Drăgușin, la 90 de minute de salvare sau dezastru
0
La ultimul meci pe Bernabeu, Carvajal a emoționat publicul până la lacrimi: „Real Madrid este viața mea”
0
Hansi Flick, supărat pe jucătorii săi: „Campionii trebuie să fie mereu campioni”
0
Andrei Vlad a retrogradat și a rămas fără echipă
0
Lifestyle
Cu ce echipă din România ține Cristian Mungiu, proaspăt câștigător al marelui premiu Palme d'Or: „Dintotdeauna! Eu am jucat fotbal ca libero”
0
Fosta acționarului de la Dinamo, la Festivalul de la Cannes: „6 ani împreună au fost foarte grei”
2
Ramona Olaru, vedeta Antenei, antrenament neobișnuit » Antrenorul a rămas surprins: „Dă bine?”
6
A fost căsătorită cu Ioan Timofte, s-a iubit cu Adrian Cristea, acum face afaceri în SUA: „Vorbim despre miliardari din toate colțurile lumii”
12
Cum împarte statul sărăcia prin noua lege a salarizării bugetare. Bogdan ...
Libertatea
Cum a ajuns industria auto europeană să lupte pentru supraviețuire. ...
Adevărul
O decizie definitivă a Curții de Apel București produce panică la FRF: ...
GSP SPECIAL
Cea mai dură reacție după Palme d’Or-ul câștigat de Cristian Mungiu: Cannes ...
Libertatea
Când a fost antrenor al Stelei si a primit bani de la G.B. , cum a fost? atunci cand ii crapa buza era Steaua, acuma numai este. Ca este vb. de Steaua, Dinamo, Rapid, nu contează cum se cheamă clubul, ai lucrat si ai fost plătit, ai bun simț si nu face anumite afirmații. Onoarea si loialitatea se pare ca nu-l caracterizează pe M. Lăcătuș,...
Categoric, *** cu asta sunt perfect de acord. Cum unora nu le place cum suna, mai ales americanilor, ca deh, ei sunt capitaliști, dar cum nici nu il pot ignora fiind creștini in marea majoritate, zic ca a fost un .... filozof :-)
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Asta e precum raportările către partid abproductiei agricole
Gasesc un sponsor privat, fac un parteneriat pe..."n" ani (dau privatului drept de folosire a numelui, siglei, marcii Steaua, etc, etc) si pot sa aiba echipa in prima liga!!!
Dacă TREBUIE atunci Dinamo de ce nu a jucat, ca doar TREBUIE, echipele care vor sa joace in cupele europene fac o cerere in acest sens, nu e o obligație
se pare ca esti un "stelist" adevarat cand il faci pe Duckadam, sclav :))). voi sunteti niste copii desi aveti varste destul de inaintate. si Lacatus si Duckadam sunt victimile razboilui dintre mapn si jiji. fiecare a incercat sa ataraga de partea lui o glorie, un nume mare. personal sunt convins ca echipa lui jiji e adevarata Steaua. echipa nou infiintata de mapn va juca in liga a 4-a ca orice echipa nou infiintata.
ai mai invatat un cuvant azi ,chiar doua ,propriu si figurat ,ideea este ca nu stii cand sa le folosesti ,te bate stresul !:))
la noi cluburile departamentale au drept de joc doar in ligile de amatori, 4 si 5 in conformitate cu standardele uefa
Uite ca tehnocratul de la sanatate a întors la Buget niste sute de milioane necheltuite avum scurta vreme. Cu banii aia se putea face cel putin un super spital . Bine c-am scapat ieri si de cozile astea de topor! Deci da, bani sunt, mai trebui insa sa te si pricepi si sa vrei sa muncești, sa te preocupi, nu sa intrebi: Muieți îs posmagii?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai asta-i adevarul...chiar daca ne deranjeaza!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.