Alte știri din fotbal
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
0
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
1
Radu Miruță, o nouă reacție cu privire la promovarea Stelei: „Ministerul nu mai acceptă ca unii să-și facă combinații pe la Steaua!”
0
Clubul din Superliga a scăpat de interdicția la transferuri, chiar înainte de startul sezonului!
3
Știri din fotbal internațional
Spania, la 90 de minute de două recorduri istorice!
0
Aroganța vedetei de la Manchester City: „Noi suntem echipa mai bună”
0
Cifrele rușinii pentru Franța! Așa ceva nu s-a mai văzut în istoria naționalei
0
Mbappe a înjurat la interviu: „Când nu faci ce trebuie, trebuie să înghiți...Fotbalul nu te așteaptă”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Atac spectaculos în Marea Neagră. Ucrainenii au scufundat nava rusă ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Vrem sa stim cum se citeste FCSB adica FîCîSîBî sau FeCeSeBe? Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Paranoic?Nici vorba.Tu in schimb esti un postac agasant si fara pic de respect fata de persoanele mai in varsta.
Dar "F" si "C"? Am avut si avem cea mai principala galerie. Hei, hei!
Curtea Suprema nu judeca pe fond ,verifica doar daca procesul a avut parte de un curs corect din punct de vedere procedural ,Becali are sanse zero . Daca vrei poze porno nu cauta in revista" Treziti-va "Daca vrei retete de mancare nu cauta in Monitorul Oficial si daca vrei sa sti ce risca FCSB din punct de vedere UEFA nu cauta la licentiere .....................acu descurca-te
Asta intreb si eu F.C.S.B. sunt niste initiale, "S" si "B" cum se traduce ?
titlul articolului e gresit, trebuie precizat....steaua lui becali NU mai exista, a ramas steaua lui lacatus si talpan :)
E bine ca gsp nu modifica in clasament numele echipei lui nea Gigi care e om bun pentru ca ne place sa ne amagim. Am avut si avem cea mai principal galerie. Hei, hei!
:))))))))))))))))))))))
am doi amici fecesebisti, ma tot streseaza sa va intreb, in aceste conditii se mai tine mitingul din 25 februarie ?
Vad ca paranoia la tine a venit de timpuriu ... Macar amărâtul ala de 60 de ani avea o scuza, tu?!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.