Alte știri din fotbal
FC Argeș - UTA, duel pentru play-off la Mioveni » Echipe probabile + cote la pariuri
0
Petrolul, pe un butoi cu pulbere după egalul cu Dinamo: „A amânat explozia!” » Ce se întâmplă în culisele clubului din Ploiești
0
Contre acide în direct între Prunea și Ilie Dumitrescu: „Nu-mi spune tu mie! Ești în eroare / Astea sunt...”
0
Ilie Dumitrescu are un nou preferat în Superliga: „Exact ca la manual”
0
Știri din fotbal internațional
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Încă un atacant pentru Massimiliano Allegri » Ofertat de Juventus și Nottingham Forest, a semnat însă cu Milan!
0
Laurențiu Reghecampf, victorie mare în Liga Campionilor
0
Fabrizio Romano, anunț neașteptat: „Inter negociază cu Liverpool” » Chivu poate primi un campion din Premier League
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
„Trebuia să îl fac pe soțul ei să o părăsească pentru a putea rămâne cu ...
Libertatea
Autostrăzile A7 și A8, integrate în planurile NATO. Detalii despre ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Misterul mormântului princiar descoperit într-o biserică faimoasă din ...
Libertatea
ce colaborationist, metre ? mosul asta diliu a fost un prapadit de turnator de cartier ! asta facea dosare despre vecinele care si-o trageau cu colegii de munca ai barbatilor lor, in timp ce aceia contribuiau netarmurit la propasirea tarii !..)) in timp ce aia trageau tare la strung sau in lanul de porumbi, muierile lor, comuniste convinse, se "prelucrau" de zor cu colegii sotilor lor..)) si sony by asta de colonel, dilimandros din fire, le spiona si le afcea dosare ! asa a ajuns lent major, capitan, maior si la final, COLONEL ! acum are pensie nesimtita, deci are bani de net si cont pe GiESPI ! ..)))
risca mult cu Stoican, foarte mult. daca se trezesc ca vine iarna de pe locul 16?
domnule neCOItza.......ce obiectiv i-ati pus lui Stoican??? salvarea de la retrogradare???? ati ajuns sa schimbati un antrenor bun....cu care..de ce sa nu recunoastem...echipa incet incet se inchegase......incepuse sa joace binisor.....cu unul care are 36 de ani...care antreneaza in liga a treia......asta da mandrie....si mai ales care nu este nici macar 10% dinamovist din cat este MULTESCU????? nu sunt stelist....dinamovist sau rapidist!! sunt dintr-un oras unde fotbalul a cam murit de ani buni....!!! dar ce se intampla la dinamo...este jalnic!!! un patron care investeste in jucatori refuzati....un presedinte de club comunist care scuipa cand vorbeste.....adica...DOI LIBIDINOSI!! ATAT!!
asta da antrenor....acum sa vezi ce soc va primi echipa :)))))))))))))))))))))
Ce drac sa faci cu Stoican,nare nici o treaba cu Dinamo,nu rezista 3 etape!!!O sa il regrete pe Multescu cit de curind.Nu mai face nici un punct Dinamo cu Stoican.Stoican si Ciubotariu cei mai slabi antrenori care sint in liga intai.Parca vad ca Stoican incepe cu Danciulescu titular si ne duce pe ultimul loc!!!
DOLIU !
Te referi la Dinamo 2 , roakere, nu? Să fii iubit!
Acum dinamo o sa castige Cupa Romaniei ...
pai e fostul lui Profesor de la Academia de Sekuritate Gheorghiu. dar acum e suparat pe el, nu i-a marit pensia. sunt certati.
Drum bun spre liga-II-a!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.