Comentarii (400)
1202703386733063
Pan Eugen  •  06 August 2020, 12:31

Sa vina DNA!Burlene sa te ia! Sa vina DNA!Burlene sa te ia! Sa vina DNA!Burlene sa te ia! Sa vina DNA!Burlene sa te ia! Sa vina DNA!Burlene sa te ia!

brancusi
brancusi  •  06 August 2020, 12:18
Postat de mariuss72 pe 06 August 2020, 12:12

Hahaaaaa, o intorci ca la Craiova :)))) Nu e nevoie de scuze, maestre, cunoastem bunele intentii :) Revenind la subiect, cred ca solutia aleasa impaca pe toata lumea implicata, nu doar pe Dinamo. De ce nu se spune, de exemplu, ca ultima clasata a primit o sansa la baraj ca sa continuie in LIga 1?

E corect ce spui,dar deh,va uraste multa lume,trebuie sa traiesti cu chestia asta si din pacate prea putini au o minte ce poate excede sentimentele.

magic4ever
magic4ever  •  06 August 2020, 12:13
Postat de caesarone pe 06 August 2020, 12:11

Aia e o prostie crasa! Pai aia au meciuri mai usoare in play-out in primul rand, una e sa joi cu Steaua, CFR si Craiova, si alta e sa joci cu Dinamo, Clinceni si Chindia!:)

se presupune ca echipa din play-off este mai puternica si poate sa castige impotriva primei echipe din play-out...sistemul asta este pentru a avea o miza si play-out pentru ca asa joaca degeaba echipele care nu au emotii cu retrogradarea si pot aparea meciuri aranjate la pariuri...

caesarone
caesarone  •  06 August 2020, 12:12
Postat de alb.albastru pe 06 August 2020, 12:11

***

Se stia demult, vezi statistica meciurile intre ele! E superioara si celei dintre Steaua si Botosani!:)

771545396317549
Eugen Iustin  •  06 August 2020, 12:11

O nouă mare performanță pentru echipa lui Negoiță. Felicitări!

caesarone
caesarone  •  06 August 2020, 12:11
Postat de saviola3_5 pe 06 August 2020, 12:00

Ideea de a trimite o echipa din play out in lupta pentru cupele europene este cea mai proasta decizie pe care am auzit o in viata mea. Este ireal!

Aia e o prostie crasa! Pai aia au meciuri mai usoare in play-out in primul rand, una e sa joi cu Steaua, CFR si Craiova, si alta e sa joci cu Dinamo, Clinceni si Chindia!:)

roja__azul
roja__azul  •  06 August 2020, 12:06
Postat de saviola3_5 pe 06 August 2020, 12:00

Ideea de a trimite o echipa din play out in lupta pentru cupele europene este cea mai proasta decizie pe care am auzit o in viata mea. Este ireal!

De ce nu joaca locul 1 cu locul 7 pentru a stabili echipa care merge in champions league? :))) Campioana playoff-ului cu cea a playout-ului!:))) Pai daca votam trasnai, hai sa fie una maaaare!:))

liviuemil
liviuemil  •  06 August 2020, 12:05

Oameni de nimic, totul este ordin politic regizat de pdsr. Scoateti mizeria asta politica in afara legii.

caesarone
caesarone  •  06 August 2020, 12:04
Postat de utilizator șters pe 06 August 2020, 12:03

Nici cea mai mică surpriza, io v-am spus de altfel ca aici se ajunge încă de la mijlocul lui Iunie :-)))) Noua ne convine. De ce!? Pai pt ca din L3 in L2 vom trece ușor, muuuult mai ușor decât din L4 in L3 când au existat interese sa fim ținuți pe loc și sa nu fim afiliați (ne-a jjijji știe de ce) , problema era din L2 in L1, L2 fiind o liga puternica (dacă nu mă credeți Întrebați-i pe rapidiști și petroliști, chiar și pe Lincar). Așa cu 4 echipe având drept de promovare lucrurile vor deveni mai simple. :-)))) L1, veniiiiim! :-)))))

Crezi ca intereseaza pe cineva ce va convine voua, bài 2%!?:)))

mario_rdfe
mario_rdfe  •  06 August 2020, 12:04

Pe strada, cand se intanleste " ala cu vrajeala"..cu prostul si naivul...primul se foloseste de mintea putina al celui de al doilea..il joaca cum vrea si din prostia lui, isi atinge interesul. Asa cu gsp.ro si userii care acuza Dinamo ! Astia scriu Dinamo peste tot, decizie ptr Dinamo, decizie datorita lui Dinamo....ca sa faca scandal aici, iar voi puneti botul si v a mai si bateti cu pumnul in piept.

  • 1
  • •••
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • •••
  • 40
Comentează