Alte știri din fotbal
Petrolul a bătut palma cu noul antrenor! Azi semnează contractul
0
Amical și nu prea în Slovacia » Își încheie mandatul și îi avertizează pe „tricolori”: „Aici se joacă pe merit! Nu voi accepta asta”
1
Ce scrie presa din Kosovo, după eșecul cu România U21 de la Priștina
0
Eliminarea suferită în Turcia l-a făcut pe Cârțu să ceară o schimbare de regulament
2
Știri din fotbal internațional
Anglia U21, cu starurile Rico Lewis, Nwaneri sau Lewis-Skelly în teren, s-a făcut de râs în preliminariile Europeanului!
2
Pierdere mare pentru Barcelona » Cât va lipsi Raphinha
1
Întorsătură de situație la echipa lui Chivu » Decizia clubului în privința portarului pentru sezonul viitor
3
Își vinde casa pentru a merge la Cupa Mondială » Câți bani cere
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Cum au schimbat aplicațiile de întâlniri modul în care oamenii formează ...
Libertatea
Gestul neașteptat al lui Victor Ponta la Istanbul. De ce a purtat ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Noi reguli pentru șoferii care au rămas fără permis: ce trebuie să facă ...
Libertatea
cel mai bun transfer din ultima perioada .
in timp ce altii faceau tranzactii cu ceasuri altii faceau tranzactii cu armata
Acum fara suparare ,cum vrei tu sa numesti ceva ce nu este , doar ca tie nu iti convine , din invidie si/sau prostie . Hai sa iti explic putin . Palatul lui JiJi este o cladire de patrimoniu national , construit in 1920 de cel mai mare industrias al acelor vremuri , mostenitorul acelui industrias i-a vandut lui JiJi in schimbul sumei de 7 milioane de euro , asta in timp ce marii actionari ai lui dinamo faceau tranzactii intre ei de ceasuri si alte "plati" in natura . Deci asta este diferenta dintre numitul "cioban" si restul creditorilor a celorlaltor cluburi de fotbal
te-a copiat mm stoica. ca el e foarte original de felul lui :))
Fotbalistul a ajuns la "PALAT"! La "PALAT"!!! Ba, mor ma cand va aud... Cum adica ma, la "PALAT"? E vreun rege acolo si nu stiu eu? Dar "CASA" ce are?
pe cand vedem un livestream de la stana ? n-are oierul bani de-un webcam ?
Cand n-ai argumente injuri. Cand esti needucat injuri. Cand esti tu...injuri. Spor.
mai bine un prost fericit ca mine =)) decat un destept frustrat ca tine =)) LOL =)) inca un lucru amuzant, voi radeti toti de cioban cand ala asa cioban cum este, e de milioane de ori mai avut ca voi =)). Dar oamenii cu capul pe umeri stiu ca invidia duce la orbire si iti pierzi complet simtul de obiectivitate deci pe unii dintre voi va inteleg ca muriti de frustrare, cu toate ca sunt si unii super oameni printre voi :)
nu e asa de iubit precum crezi dar ce este corect este ca e mult mai bun decat multi altii din fotbalul romanesc gen badea copos si altii. si nu spun badea ca e dinamovist si ca sa incerc sa te fac sa te oftici dar cred ca esti de acord ca sunt multi conducatori mult mai rai decat becali. Insa iti dau dreptate la faptul ca scriu de becali de parca ar fi patronul GSP lol nu poate ala nici sa clipeasca fara sa scrie astia in ziar lol
prostovan este mata si tactu k te-a facut o eroare dute la oi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.