Alte știri din fotbal
A fost erou cu Oțelul și i-a pus gând rău lui Dinamo: „Vreau să marchez cu ei!”
0
Filipe Coelho, avertisment după meciul cu Oțelul Galați: „Nu va fi simplu în viitor”
0
Pierdere pentru FCSB! S-a accidentat la încălzire și a ieșit din echipa de start
0
Gică Craioveanu, comparație surprinzătoare după Universitatea Craiova - Oțelul Galați: „Am văzut asta la Real Madrid în trecut”
0
Știri din fotbal internațional
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
6
Situație incredibilă pentru cea mai surprinzătoare campioană din Premier League » Sancționată cu o depunctare, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Al-Okhdood - Al Hilal » COȘMAR! Aflat la debut, Benzema marchează TREI goluri împotriva lui Șumudică
1
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
1
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Dinastia Betoanelor: Cine sunt frații Robert și Ionuț Negoiță. Afacerile, ...
Libertatea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai poate nu i-ai vazut tu jucand, ca eu n-am zis ca nu i-am vazut. Cu a doua afirmatie sunt absolut de-acord, ma indoiesc ca puteai mai multe cand erai mic.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daewoo are cap ca sa nu-i ploua in gât
Pentru cine are putin creier, intelege diferenta dintre cele 2 exprimari, pentru cine nu... e probabil maxima zilei.
iti dai seama ce ocupatii ai ,sa gasesti stelute...:))) alea or fi si in capul tau ...prost!:))
Eu am o singura nemultumire, faptul ca nu se convoaca ce e normal sa se convoace. Nu stiu, posibil sa nu facem mare lucru nici cu astia, dar totusi inclin sa cred ca astia ar face ceva mai mult decat cei convocati acum, adica o multitudine de jucatori din Liga I. Am si argumente, majoritatea jucatorilor ce au trecut fie si scurt timp prin afara, reveniti in Liga I sunt cei mai buni jucatori de departe. Mitrita, a prins vreo 2 meciuri in Serie A, facea tusa, e fara discutie una din primele 2-3 extreme din Liga I. Tucudean, un jucator absolut deloc fabulos, printre golgeterii Ligii I, el a jucat o perioada in Championship. Deac, jucator luat prin excursie in Bundesliga, in opinia multora jucatorul sezonului in Liga I. Pana si Torje, al carui fan nu sunt deloc, cat a jucat de la revenirea din afara, le-a cam rupt coloana la toti. Dupa mine toti acesti jucatori ce au avut tangente cu echipe de un anumit nivel din afara, isi arata clar superioritatea fata de cei ce evolueaza de o viata la nivelul mioritic. Sigur ca sunt si 1-2 exceptii, dar cam atat. Asta e adevarul, jucatorii cat de cat de valoare nu raman aici, sunt vazuti imediat. Restul, inseamna ca le lipseste ceva. Eu nu zic ca cei din afara ar face minuni, dar hai totusi sa folosim ce avem mai bun la dispozitie, macar sa ne atingem potentialul, ca nu cere nimeni sa luam Cupa Mondiala.
de unde Dumnezeu ma aduna pe toti ba !?:)))
"ca cei care nu joaca sunt cei mai buni, cei mai buni nu joaca " maxima zilei ,ce ii ziceam eu !:)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.