Comentarii (32) Adaugă comentariu

vicol_vali  •  17 Mai 2018, 07:41

Mai bine ajungea la spital, decât să spună că nu avea chef de muncă.

Alexandru-Cristian David  •  16 Mai 2018, 22:42

Postat de Vasile Lascar pe 16 Mai 2018, 15:05

Niste nimeni, *** sunt cei ce formeaza asa zisa galerie dinamovista...La fotbal, in tribune isi unesc eforturile de a face rau, de a face pe grozavii....au talente ***, otravitoare, antiumane si ***....Normal ar fi sa se ia atitudine, e bine ca oficialii se dezic si ar fi mai bine daca ar fi judecati si condamnati pentru huliganism acesti scandalagii de aiurea...

Sa îți aduc aminte că un *** de om suporter ***.ist a omorât un biet copil fan dinamo? Fenomenul huligan's "ultras" a fost înțeles greșit de toți inapți mintali ce se cred suporteri: dinamoviști, steliști, ***.isti, rapidiști.. Îmi aduc aminte când pe fostul 23 august juca în aceași zi Dinamo, steaua și rapid și lumea își susțineau echipele favorite fara violenta, jucau table, beau bere,vin făceau mișto unu de altul dar la final erau prieteni. Acum se bat, se omoară și pt ce?

fcsbesteaua  •  16 Mai 2018, 21:42

Euforia salvarii de la retrogradare!asta da performanta pt dinamo!felicitari,s-o tineti tot asa!

bazileon  •  16 Mai 2018, 21:38

Postat de 1prezescu pe 16 Mai 2018, 15:11

Galeria dinamovista face doar scandal,manifestari rasiste,batai,acte de huliganism peste tot,de la Iasi la Timisoara,de la Sfantu Gheorghe pana la Bucuresti !! O asemenea galerie nu ar trebuii lasata sa intre pe nici un stadion din tara iar echipa depunctata !! Acesti oameni nu sint spectatori iubitor de sport,ci sint niste huligani,scandalagii si oameni fara cultura generala si lipsa de civilizatie.

Si care e galeria aia decenta, doldora de cultura (generala), manata numai de fair play si lipsita de orice inversunare vituperanta?

bazileon  •  16 Mai 2018, 21:32

Un comunicat cu care sunt de acord. Mai trist este ca in aceasta tara ce pune la mare pret violenta, mai ales pe cea fizica si mai ales fata de cei mai slabi, neveste, copii, studenti etc, trece cu totul nebagat in seama comentariul intoleravil al lui Ionut Angheluta. Nu e in sarcina sa sa mustre sau sa jihneasca pe cineva, cu atat mai mult la gramada, generalizand. Iar titlul, ca de obicei, nu are nici o legatura cu continutul, dar e util ca sa manipuleze mintile in nevointa de astfel de indrumari - dupa cum se si vede.

sharpe1923  •  16 Mai 2018, 21:30

https://m.youtube.com/watch?v=mJqYZ8b_6b4 , orice s-ar intampla dupa acest filmuleț, este ipocrizie....,e cea mai josnica atitudine care a existat vreodată.

Cornel Burcea  •  16 Mai 2018, 20:31

Total huligani cu avionul ,in Bulgaria, batai data la tv si va aduceti aminte ce spunea M Dragomir acest militean inascut nu sant ei de vina au fost provocati sant niste betivi se asociaza cu Haldan nici in clin nici in maneva o simpla acoperire

sibelius  •  16 Mai 2018, 18:59

Postat de indolentuu pe 16 Mai 2018, 16:28

ooooooo cuminteilor ce sinteti acolo la voi sa ne aducem aminte de 1 Decembrie 2017 si 15 martie 2018 cum s a respectat legea in resedinta jud covasna judet parte integranta a Romaniei?apoi la meciu cu dinamo unde ce se scandeaza in tribune iar toate anunturile sint facute in alta limba decit cea oficiala?ba tihi unde va treziti voi ba?mai bine nu mai comenta

Sefu' 90% din comentariile tale respecta limba romana mai putin decat unii dintre suporterii lui Sepsi.

sibelius  •  16 Mai 2018, 18:15

Balanescu asta ar face casa buna cu Gheorghe. Primul ar spune ca decide Vasi, iar al doilea ar confirma ca l-a vazut el pe Vasi cand lua deciziile.

zizu  •  16 Mai 2018, 17:23

Postat de John Milne pe 16 Mai 2018, 15:12

Rinamo aka Rusinea Insolventa ar trebuii depunctata pt sustinerea golanilor gen bucurica .

randoom..milne ...mai ai nik uri?...:)

«

1

2 3 4 »
«

»