Alte știri din fotbal
Ioan Becali a vorbit pe larg despre situația lui Gâlcă la Rapid: „E nefericit” + Cine l-ar putea înlocui pe antrenorul giuleștenilor
0
Cum vede Porumboiu marea greșeală de la Craiova - Dinamo: „Nu înțeleg un lucru”
0
Rapid - CFR Cluj, derby „feroviar” în Giulești » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Primăria celui de-al treilea oraș al țării își face echipă de fotbal » Gruparea de tradiție, cu o istorie de 81 de ani, e cu un picior în groapă
0
Știri din fotbal internațional
Suma pe care Cristi Chivu, jucătorii și stafful tehnic al lui Inter o împart după titlul câștigat de nerazzurri
0
The Sun îl celebrează pe Cristi Chivu: „Chiv Over! L-a înlocuit cu ușurință pe Inzaghi”
0
Louis Munteanu, revenire de formă în Statele Unite ale Americii » Prima „dublă” pentru atacantul român
0
Aceasta a fost povestea » Telefonul primit de Cristi Chivu, care a dat totul peste cap: „Era cu o țigară în gură și a văzut scris asta în bordul mașinii”
0
Lifestyle
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
Dacia decapotabilă face furori pe străzi în Italia: cum arată mașina specială
1
La 71 de ani, fostul patron miliardar din Superliga se căsătorește cu o femeie cu 21 de ani mai tânără
9
Ion Țiriac, dezvăluire din comunism: „Aveam pașaportul pe care 99% dintre români nu-l aveau!”
10
Cine a profitat de menținerea în insolvență timp de 17 ani a Remin Baia ...
Libertatea
Paradoxul pensionării la 50 de ani în MAI: 61% din foștii angajați au ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Cum a ajuns Europa un „vasal economic” al Statelor Unite: regulile stricte ...
Libertatea
Ia de aici mă jjijjist inuman de prost (scuze Leuștene pt pleonasm), direct de la CAB, sa crape inima-n tine de ciuda:” In motivarea acțiunii se arată ca reclamantul CSA Steaua București, este persoana juridică romană de drept public înființata la 1 August 1947 sub egida Inspectoratului General Al Armatei, funcționând actualmente in baza articolului 29 din Legea Educației Fizice și Sportului nr. 69/2000 modificata, a legii 346/2006 privind organizarea și funcționarea MApN, modificata, și a Regulamentului de Organizare și Funcționare aprobat prin ordinului ministrului MApN M.125.24.11.2014. Reclamantul este un club sportiv așa cum menționează și denumirea sa, deținând CIS 46/25.10.2001 eliberat de Ministerul Tineretului și Sportului modificat la 19.01.2015................................. Pârâta, SC FC fcsb SA, este persoana juridică de drept privat care s-a înființat la data 19.02.2003 și functioneaza in baza legii societăților nr. 31/1990.” ......... Vezi bai umilule ce scrie Instanța!? De unde crezi ca au scris astea dacă nu din actele depuse la dosar de părți!? Ai tu vreo dovada ca FC fcsb e Steaua in afara, desigur!, de site-ul UEFA!? :-))) Ti-a aratat ne-a jjijji documentele originale prin care a “continuat” legal Steaua!? Hai aratăni-le și noua ca sa nu va mai spunem jjjijjisti prosti și infractori, făcând aceste pleonasme regretabile! :-))) PS: este un copy/paste de la un alt articol, nu avea rost sa pierd vremea cu unul original pt tine :-)))
Grotesc, oribil sa vezi ca mai exista (doar in România) sinistrele inventii sovietice, cazărmile sportive ale armatei și miliției! Incredibil este ca in lic sa fie desființată ca peste tot in UE, cazarma este dotata cu un stadion nou de 100 mil euro! Unic in Europa, unic in lume!! Și mai grav și trist este ca se msi găsesc încă rătăciți, neadaptați și nostalgici care aplauda cu fanatism unitatea militară sportiva sperând astfel sa ajungă din nou in RSR și URSS !!! Inacceptabil chiar si in România la 31 de ani de la revoluție !!!
Si din ce bani il veti intretine ?
Mai lasă păcănelele alea că urlă foamea in tine, prostea.
Romanisme .
Numai cineva foarte naiv crede că va juca vreodată clona FC Fcsb Leordeni pe stadionul Steaua. De altfel, nu cred că apucă anul 2021 oricum, falimentul e aproape.
gigist, n-ai ce sa-i ceri... asa sunt toti.
HAHAHAHA ! Chiar MApN recunoaste ca Steaua ( adica FCSB, ca pe ceilalti ii cheama Clubul Sportiv al Armatei ) va juca pe Ghencea : „Prețul de închiriere al arenei va fi stabilit în euro/mp/lună în baza unui raport de evaluare imobiliară întocmit de un evaluator autorizat, având în vedere prețul pieței, destinația și utilitatea imobilului, precum și activitatea pentru care este închiriat imobilul." HAHAHHAHAHAHA ! PS : Eu nu vreau ca Steaua ( adica FC Steaua Bucuresti , pe scurt FCSB ) sa joace in Ghencea, pentru ca accesul suporterilor este foarte greu, nu e metrou. Prefer National Arena. DAR, vreau sa joace 1 ( unul ) joc pe Ghencea, doar asa, ca sa rad in hohote de toti haterii cu solda ! :))))
Ce să caute pe stadionul Steaua chiar agresoarea acesteia, clona abjecta, echipă a proștilor, FC FCSB? Era la mintea găinii că FîCîSîBî-istii nu vor călca în Ghencea.
Ce să caute clona bercenară în Ghencea? Falimentarii ăia nu au ce căuta pe stadionul Steaua!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.