Alte știri din fotbal
Milioane pentru marele vis » Câți bani a investit Mihai Rotaru în echipa de titlu a Craiovei
0
Becali l-a auzit pe colegul de platou al lui Baciu și a sunat să-l corecteze: „De ce faci fake news?!”
0
Gigi Becali s-a răzgândit în privința jucătorului cu bagajele făcute: „Îmi place! Va începe campionatul”
0
Flavius Stoican, după „dezastrul” de la malul Mării Negre: „Nu vreau să ne credem zmei fără să fim”
2
Știri din fotbal internațional
Mikel Arteta, după victoria care o aduce mai aproape de titlu pe Arsenal: „Una din cele mai bune prestații ale acestui sezon”
0
Fermin Lopez, adio Mondial! » Spania tremură pentru Lamine Yamal
0
Englezii au anunțat înlocuitorul lui Pep Guardiola la Manchester City!
0
Arsenal nu mai poate câștiga titlul în Premier League la golaveraj
0
Lifestyle
Trend ȘOCANT în Coreea de Sud! Ce au remarcat privitorii la femeile din tribune
2
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
18
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Dilema viitorului Guvern: „Cine mai împrumută România cu 50 de miliarde de ...
Libertatea
TVA de 11% la locuințele noi. Proiectul care schimbă regulile în imobiliare ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Danaïde, sculptura fabuloasă a lui Constantin Brâncuși, s-a vândut azi ...
Libertatea
dinamo istii, de ce ati cenzurat?
In ultimii 5 ani, cand a batut Dinamo pe stoaia nu ati mai umplut atatea pagini, acum ca au batut si ei si s-au calificat in 16-imi scrieti in fiecare zi asta. Zici ca a batut pe Barcelona si a castigat Champions League :) Atat de tare va extaziati..
Ce imi place ca un idiot ca tine se bucura ca steaua bate o data la 5 ani Dinamo. Numai un retard se poate bucura. Dar sa trecem mai departe. Mai copil prost cati prieteni dinamovisti am, atatia sunt si stelisti si rapidisti si cu totii am fost la meci sa sustinem steaua... pentru ca acolo nu tine de orgoliu, puncte aduse si injurii prostesti de copii retarzi ca tine care nu a fost in viata lui la un meci si e stelist de nu mai poate. Tine de Romania, tara in care traim tarane si orice meci al oricarei echipe in Europa ne bucura. Ca fotbalul tre sa fie mai mult decat M U I E S T E A U A, D I N A M O SAU RAPID! Iar ce face GSP inseamna accesari si trafic pe site cu astfel de materiale.
dinamoisti (majoritatea nu toti) sunt in stare sa minta si cu , coeficientii in fata,o dau din cola`n fanta si din fanta`n sprite...coeficientii fratilor...ala vorbeste, asa e valoarea voastra ion europa, in tara zmei in europa mielusei din pacate.Inexistentilor va meritati soarta(ma refer la cei care n`au bun simt si tot mai comneteaza despre europa league).
GSP MADE IN STEAUA:)))
Cristina, daca era STEAUA in gurpa Vasluiului, cu siguranta castigam grupa, parerea mea...
Gazetari stelisti.. ce sa mai.. nu mai aveti nimic de scris decat de stoaia nu? Va plateste Becali pt asta?:) Vai de capul vostru.. sunteti mai infocati decat cel mai infocat fan stelist.
Nu doar Steaua a facut o figura frumoasa, ci si Vaslui. Daca era Steaua in grupa Vasluiului, n-as vrea sa stiu ce facea. Steaua a avut grupa slaba, era rusine sa nu se califice, asa ca nu o mai ridicati atat in slavi ca uitati de unde ati plecat.....De la 100% se califica la.....sper sa bata Shalke in ultima partida.
dinamú - STEAUA 1 - 3
AMARATULE TU NU AI NICI O TREABA CU CHESTIA ASTA...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.