Alte știri din fotbal
Răsturnare! Gigi Becali ia doar 1,5 milioane pe Daniel Bîrligea » Condiția să primească și restul banilor: „Dacă nu, vine înapoi”
0
„Asta e dezamăgirea cea mai mare” » Vlad Chiricheș a rămas cu un gust amar: „Dar sunt campion cu FCSB”
0
Dinamo își aduce atacant de la CS Dinamo, cu meciuri în prima ligă
0
Primul transfer pentru Daniel Oprița după ce s-a decis ca el să continue în Ghencea. Direct din Spania, fost junior la Valencia!
0
Știri din fotbal internațional
Destinație neașteptată pentru Vladislav Blănuță!
0
Azi aflăm încă trei echipe care se califică în grupa principală din Liga Campionilor » Istvan Kovacs este la centru
0
Mourinho părăsise deja sala, dar s-a întors să avertizeze: „În ziua în care veți spune...”
1
Paul Scholes a auzit declarațiile lui Bruno Fernandes și a reacționat: „Mai bine să-și țină gura închisă”
0
Lifestyle
Au semnat actele pentru stadionul de 115 milioane de euro din România: „În sfârșit!”
2
Prinși în «ofsaid» » Internaţionalul n-a mai putut ascunde relația cu Valentina: „Ești în patul lui!”
2
Artista faimoasă din România a cântat imnul echipei la meciul din Superligă: „Am avut emoții uriașe!”
0
„Tigroaica” Zoe a plecat în vacanță fără starul de la Mondial și a atras toate privirile: și-a etalat toate tatuajele
0
Mii de firme pot scăpa de datorii la TVA și recupera bani după legea ...
Libertatea
Mister la Moscova: un avion militar american a aterizat în Rusia. C-17 a ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
CTP spune ce urmează dacă România pierde 770 de milioane de euro din PNRR ...
Libertatea
daca ajuta arbitrul steaua,nu mai dadea tudor penalty,DESI NU A FOSTComentariul tău...
La radio si la TV ziaristii care erau in spatele portii lui Bornescu ca l-au auzit clar pe Cadu injurand galeria lui U Cluj si de aici a inceput toata nebunia.
Ambele echipe pierd cu 0-3,posibile depunctari si jucatori suspendati.Cui prodest?Si toate de unde au pornit?De la un arbitru care,consecvent,ajuta stOAIA prin toate mijloacele.
Au spus la TV ziaristii prezenti acolo ca de fapt Cadu a injurat violent galeria lui U.
Tolontan = Cătălin Ţepelin ? Sau ai facut limba romana la fara frecventa?
Cand s-a castigat titlul in Romania din mileniul asta vorbesc DOAR pe teren ?
Cadu doar a salutat galeria Universitatii. Daca se juca la Ploiesti (unde Galamaz a fost lovit doar pentru ca era la Steaua, adica gratuit), probabil acest cocalar portughez ar fi fost acum la ATI in stare foarte grava
Frate nush ce faceti atat haz de necaz sa sa bucurat cadu in fata suporterilor lui U sa iti caut si sa iti pun poze cu mari fotbalisti care mai mult arat Ueee galeriei adverse si nu sare nici jucator sa l bata, hai sa fim seriosi ca asa se intampla la orice derby, dar acum facem haz de necaz sa aparam suporteri care in loc sa cante sa isi vada de treaba lor au hotarat sa arunce cu ce apuca in teren. Un lucru e cert nu meritam stadioane pana nu invatam se ne purtam nu meritam autostrazi pana nu invatam sa conducem, nu meritam nimic pentru ca suntem o natie care in loc sa progresam mergem din ce in ce mai jos. PACAT DE STADION !, PACAT DE OAMENI DIN TARA ASTA CARE NU COBOARA LA PENIBILISM
cand veti fi si voi obiectivi mai discutam. pana atunci, sunteti doar slUgi! parerea mea
Catalin.Tolontan. Subiectiv. Dovedit.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.