Alte știri din fotbal
Oțelul Galați - Dinamo, duel tare în etapa a 3-a » Echipele de start
0
Gigi Becali a dezvăluit ce „păcat” a făcut cu o zi înainte de rușinea de la Auda - FCSB: „M-a bătut Dumnezeu!”
1
Jucătorul Universității Craiova și-a anunțat plecarea: „Îmi iau la revedere de la echipa pe care o iubesc din tot sufletul meu” » Apoi a șters mesajul
0
Steaua și-a prezentat noile echipamente, iar suporterii au reacționat virulent: „Oribile, exact ca și conducerea!” + „O copie tristă a echipamentului FCSB”
4
Știri din fotbal internațional
Gianni Infantino pregătește CM 2030: „Va fi cel mai frumos Mondial, în țara unde mă simt ca acasă!”
0
Prima achiziție serioasă a lui Arsenal din această vară: 90 de milioane de euro pentru mijlocașul central
0
Campionul olimpic cu Spania, numit selecționer la națională după Mondial
0
Răsturnare de situație în „cazul Mykhailo Mudryk” » TAS i-a admis apelul, iar ucraineanul a primit drept de joc!
2
Lifestyle
Așteptarea a luat sfârșit: astăzi s-a jucat primul meci în Sala Polivalentă din Tulcea! Imagini spectaculoase
3
Fiica legendei și-a făcut debutul în televiziune: „Dacă nu te văd în direct, dau în judecată Liga!”
2
Incident neașteptat în direct » Prezentatoarea TV a arătat mai mult decât și-ar fi dorit: „Știe ce face, e cu intenție”
6
Gest uriaș: iubita finalistului argentinian a prezentat cadourile primite de la Lionel Messi
1
Nicușor Dan nu a numit niciun ambasador la post de când a devenit ...
Libertatea
Un vlogger american impresionat de România dezvăluie de ce riscăm să ...
Adevărul
Ce mesaj a transmis Gică Hagi la dispariția lui Franco Baresi: „Unele ...
GSP SPECIAL
Un bucureștean, care a fost mușcat de un șobolan pe stradă, va primi ...
Libertatea
Cat iventivi pot astia de la jsp. Daca Dinamo bate.in mintea lor inseamna ca Cfr le intoarce favorul.... Jspisti astia se cred mari intelectuali... Ei cred ca pun presiune pshiholocica pe Diamo. Poate ca asa le.a dictat jiji sa scrie:))) Simt ca pierd campionatul. D-lor jspisti. Cum ar fi aratat clasamentul daca dadea penalty la P Petre.fcsb -2 puncte Dinamo + 1 punct. Faceti clasamentul.
dupa ce DINAMO,cea mai titrata echipa din fotbalul romanesc actual,a umilit echipa politica,clona fcsb,postacii,trimisi de NN de pe facebook,au inventat tot felul de povesti la adresa lui Hanca (cum ca sotia lui a platit bani sa fie adus la DINAMO si alte alea)...tipic pentru postacii echipei care a distrus fotbalul romanesc.
venind asta din partea unui suporter al echipei care a introdus notiunea de blat,care a introdus politicul in fotbalul romanesc,echipa care a distrus fotbalul romanesc si a dus la aparitia unui personaj nociv ptr tara asta,pe nume gigi becali, e o forma de nebunie
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Jocurile sint facute la nivel mare. Pdsr-ul este implicat iar titlul se duce la.....dinamo. E nevoie mare de militieni la miscarile sociale care vor izbucni in vara. unde populatia trebuie tinuta cu boatul pe ***. Si nu e o gluma.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
* sezonul anterior
„își aduc aminte de nedreptatea din 2007 ? ” Dacă Dinamo a făcut o „ nedreptate ” câștigând meciul direct cu Steaua,iar sezonul următor câștigând meciul cu CFR, atunci opinia dumneavoastră este de nebăgat în seamă.
mai nea ziaristu, daca cfr bate pe dinamo si pe viitorul , viitorul nu bate pe craiova au sanse la locul 2. daca steaua pierde si cu astra si cu csu pot iesi campioni, de unde si pana unde cfr nu mai au sanse?! matematica e stiinta exacta, dar unora le da cu virgula...
*** *** *** ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.