Alte știri din fotbal
Al patrulea transfer al verii la Csikszereda: „O nouă întărire!”
0
Denis Drăguș, sfat de transfer chiar de la tatăl lui: „Gigi Becali îl iubește”
3
A ajuns în cantonament și a semnat cu Universitatea Craiova
2
Keita nu are acceptul justiției de a fi prezent până la finalul cantonamentului Rapidului din Austria
1
Știri din fotbal internațional
Messi și Cristiano Ronaldo împart și un record perfect » Ceasul golgheterilor s-a oprit exact la același moment!
0
În căutarea unei noi echipe, fostul internațional român se relaxează cu logodnica în insula Capri: „Undeva între mare și visele mele”
0
Moment controversat înainte de Anglia - Ghana » A refuzat să dea mâna cu adversarul acuzat de viol
0
Portarul Angliei surprinde după remiza „albă” cu Ghana de la CM 2026: „Important e că n-am pierdut”
0
Lifestyle
Dan Alexa a avertizat-o pe Diana Munteanu în legătură cu fiul ei fotbalist: „Să nu ia asta de la taică-su', că se nenorocește!”
5
Diana Munteanu a pus un pariu de cotă 17 la Cupa Mondială: „Promit să fac asta la TV, dacă nu trece de grupe!”
5
Scandal la brazilieni! » Cu amanta și apoi cu soția la Cupa Mondială, pe banii naționalei
3
Dezvăluirea iubitei noului erou de la Mondial: „Atunci, el a intrat în depresie!” » Cum a încălcat acesta ultima interdicție de la FIFA
1
Primul lider liberal care anunță că a fost exclus din PNL în urma unei ...
Libertatea
Stadiul la zi al marilor șantiere de cale ferată finanțate prin PNRR. Unele ...
Adevărul
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
GSP SPECIAL
Șoferii ar putea scăpa de amendă dacă uită actele acasă: Proiectul a fost ...
Libertatea
Pe asta chiar l-ai nimerit. Zice ca este rapidist dar habar nu are despre ce vorbeste, gura vorbeste, si dupa 10 minute creierul analizeaza ....cum au ridicat un pic capul...cum sunt zmei(mai putin cu Steaua care le-o trage si lor si lui 9inamo pe unde-i prinde)
Astia de la wcsu se viseaza intemeietorii fotbalului romanesc . Cica bat Steaua diseara! In ziua de azi daca ei etnobotanice ajungi sa te crezi zmeu. O sa le dea Steaua cu gazonul in cap caci in tribune nu exista termen de comparatie. Se lauda ca au fost 10.000 -15000 la meci si ca vezi doamne" ca ca ei nu mai e nimeni". Eu le spun asa ca maine daca s-ar juca un meci intre FCU si facatura wcsu toti aia de au fost la stadion, cu exceptia a 40 de pitpalaci vor striga in cor "cine tine cu clona sa-i f....u...t...e.....m familia".
aaaa, mai prins, ai dreptate am vazut pa net si asa e, cu 2 de ii, ce dastept esti ma,FARFURIDI
fake, ne-fake, sunt de acord cu partea finala.)
pardon, le da steaua cu gazonul in bibilici de numa numa...
Ești aburit rău ... Ciumpalacii se scrie cu doi i ! Și sigur nu e de mine clona asta , trebuie să dau dreptate și unui cretyn , atunci când are ... Apropos , ce mai face Olga ? V-a pus labiile pe nas , așa cum a promis ? Borâtule ... mi-am pierdut timpul cu tine ...
DUTE SI OMOARATE - A FURAT IMN A FURAT NUME A FURAT CULORI ACUM VREA STEMA . ACESTEA APARTIN CLUBULUI CARE A LUAT FIINTA ATUNCI CAND S-A DAT LEGE CA NU MAI MERGE CU CS-URILE . ESTE SI ACT CARE DEMONSTREAZA ASTA . ASA CA PACALESTETE SINGUR IN CONTINUARE CU SUROGATUL ASTA DE ECHIPA . MIE MILA DE VOI ATUNCI CAND VADCA ABERATI CU CS-UL VOSTRU . CS NU MAI EXISTA DIN MOMENTUL IN CARE STATUL A INTERZIS CA FOTBALUL SA NU MAI MULGA DE LA STAT CUM FACE ACUM CLONA . FORTA F C U CRAIOVA !!!!!!
stai calm ca ii desfiinteaza Steaua diseara. asa ca sa lase ciocul mic clona asta
Eu unul sunt multumit ca toata lumea stie ca cea care joaca azi cu steaua este o facatura . dar din anumite interese ( financiare ,politice ) o tin langa cu povestile ca asta ar fi echipa reala a craiovei . si unui om incult daca ii spui de fapt cum a luat fiinta acest surogat isi da seama ca de fapt CRAIOVA deocamdata este in inactivitate din cauza caposului de mititelu si a frf=lpf - psd . asa ca sper din inima sa le dea cu terenul in cap CLONATILOR deseara . victorie Steaua si plus 2,5 goluri . FORTA F C U CRAIOVA !!!!!
toti ciumpalaci sau gasit sa vorbeasca de fotbal si Craiova, stai dreaq cuminte ca nu e de tine
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.