Alte știri din fotbal
UTA - Petrolul, un meci între două echipe în formă, în etapa #19 din Superliga » Echipele probabile + cele mai tari cote
0
Ioan Sdrobiș, antrenorul care l-a lansat pe Chivu și „dușmanul de-o viață” al lui Mircea Lucescu, a murit la vârsta de 79 de ani
0
Noul primar general al Bucureștiului s-a pronunțat în războiul Steaua - FCSB: „Echipa aia din Berceni...”
0
Louis Munteanu, INTERZIS la interviu?! » Iuliu Mureșan a intervenit în direct și a explicat ce s-a întâmplat după meci
0
Știri din fotbal internațional
Tocmai a fost operat! Fosta vedetă a lui Liverpool, dezvăluiri tulburătoare
0
Soluția de urgență? Un fost mare internațional, pregătit să-i ia locul lui Arne Slot la Liverpool
0
Xabi Alonso, sub presiune: „Accidentarea lui Militao ne-a afectat, arbitrajul ne-a frustrat”
0
Motivul pentru care arbitrul l-a eliminat pe Carreras » Specialistul Marca: „S-a grăbit”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Fosta gimnastă a devenit milionară la 20 de ani: „Cum naiba reușeam să fac asta?” » Cum s-a îmbogățit
0
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
10
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
12
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Vaccinări „la chiuvetă” în Prahova: medicul și asistentele scapă ieftin. Ce ...
Libertatea
Avertismentul unui politolog: „În Federația Rusă se înmulțesc semnele unei ...
Adevărul
Ciprian Ciucu este noul primar general al Capitalei » Planurile viitorului ...
GSP SPECIAL
Ce nu s-a văzut la televizor din sediul câștigătorului Ciprian Ciucu. ...
Libertatea
"Mimi lingi-unde-scuipi", probabil ca ti-a suflat cineva ca : "Tacerea e de aur" si "Daca taceai- filozof ramaneai". Sunt convins ca o sa-ti dai in petec, imediat dupa meci; fie ca Steaua va pierde, fie ca va castiga. Asta pentru ca, ramanand in lumea proverbelor, "lupul paru-si schimba, dar naravul-ba!"
Draga MM,este trist ca la aproape 50 de ani nu realizezi urmatoarele : - ca activitatea unui conducator nu consta in " a da replica " adversarilor.Pe un " adversar " destept il doare drept in brisca ca tu esti mare in replici dar mic in rezultate si in alegerea unor jucatori de valoare. - daca si Gigi Guramare a realizat ca in viata nu faci nimic daca " gura bate spatele " ,atunci cu atit mai mult ar trebui ca si tu sa te apleci mai mult asupra acestui lucru.Nu de alta,dar nu ti-as dori sa ai parte de experienta lui actuala ca o modalitate de a invata ca un ego mult prea mare iti aduce si necazuri.
N-auzi ca e treaba cu scoala vietii ? O fi ceva in jargon de Ferentari !:))
cred ca mizeria s-a vrut ea insasi personificata in acest inivid pe nume mihai stoica...si cit de bine i-a iesit.
De la limba romana? Bahh academician analfabet behaiie mai cu bagare de seama
Chiar asa! Ce naiba inseamna "rapsodie" in afara de ce e in DEX?
maimutoiule daca aveai scoala vietii auzeai si de rapsodie nu numai din dex:))
Esti foarte perspicac .
Din titlu inteleg ca Steaua joaca cu Steaua :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.