Alte știri din fotbal
Clubul din Superliga, bătut zdravăn în penultimul amical al verii
0
Rapid, aproape de un atacant atipic » A ajuns vârf din întâmplare și nu este obsedat de goluri
0
Rapid - Dinamo Kiev, amical de lux pentru giuleșteni în Austria » Ocazie uriașă pentru debutantul Bubanja!
1
S-a trezit CFR Cluj! Al doilea transfer al zilei: „Bine ai venit!”
3
Știri din fotbal internațional
Julian Nagelsmann, pe făraș după umilința de la CM! Federația l-a îndemnat să-și dea demisia
0
Legendarul Santi Cazorla a spus „adio” fotbalului: „Sfârșitul nu a fost oriunde”
0
Manchester City a anunțat cel mai scump transfer din istoria clubului: ieri a jucat la Campionatul Mondial
1
Lovitură de proporții » Poliția a confiscat 275 de milioane de euro din pariuri ilegale la Mondial!
0
Lifestyle
Schimbare incredibilă pe arena veche de 98 de ani » Imagini spectaculoase
1
Comenzile pentru noul model Dacia Sandero Stepway au fost deschise » Care este prețul de pornire
0
Ea este considerată cea mai frumoasă fană de la Campionatul Mondial: „Imaginile s-au viralizat rapid!”
4
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a căsătorit la 25 de ani » Fiica fostului internațional s-a plâns în ziua nunții: „Au pătruns prin efracție”
0
Ce fac românii în vacanță în 2026 i-a surprins până și pe specialiști. Ce ...
Libertatea
„Miracolul spaniol”, un deliciu ideal pe timp de caniculă. Ce recomandă ...
Adevărul
Sfatul lui Titi Aur pentru șoferii prinși în mașină de furtună: „Trebuie să ...
GSP SPECIAL
Siegfried Mureșan prim-ministru sau alegeri anticipate, singurele variante ...
Libertatea
nu o spun eu ... o spun meciurile directe !!
Pai bai mogosene,noi sau ajica marin minciunelu, ce techergheu esti
Ba baieti...treziti va un pic ...Pai purtatorii astia de tricouri au luat bataie de la Metalul Buzau ....chiar asa de mare e infatuarea incat sa va fie greu sa intelegeti ca le sta mai bine la spatii verzi decit pe un teren de fotbal? Pai te bate Buzau,Iasiul ,Dinamo si cu FCSB e blat !!! Sinteti de rasul plansul
Deci prazarii au luat bataie anul asta de la Iasi,Dinamo,Farul si Metalul Buzau..dar daca ii bate FCSB e blat....E un punct de vedere
Toata lumea stie urmeaza un mare blat in bănie !! Galcă fiind un adevarat barbat , intelept si bun la sfat !! Nu vrea sa se supună la palat !! El a spus scurt si raspicat cu FCSB nu fac blat !! Domnul Maic cand a auzit pe Galca l-a repezit , si a strigat in gura mare, daca nu *** la palat iti pregatesc o debarcare !! Cum sa nu ne pupam seful pe picioare !! Asta o facem de la infiintare !!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Ti-a dst drumul OlteanuMarian sa postezi? Ahahahahhahahhahaha
Voi vorbiti? Nenorocitii de l-ati umilit pe Napoli de 10 ori??? HALAL! ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De aia sunteti unde sunteti... vai de capu vostru... ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Iar ati gresit prin omisiune!! Nu se poate! Corect era "Mitrita (29 de ani) si Koljici (29 de ani) care iar nu iau titlul (33 de ani)"
Amice, Edi Iordănescu avea clauza 500.000 cu echipa ilfoveana a lui Gigi Valiza iar când l-a dat afara , fraierul a renunțat sa primească clauza.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.