Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
A FOST MENAJAT PT TIMISOARA ERA LA UN GALBEN DE SUSPENDARE
bine ca a-ti vazut voi la reluari, stop imagine, cu linie trasa in poza. apucati-va de arbitraj daca sunteti asa de buni.
prefer sa o s.u.gi tu la toti timisorenii decat sa ti-o s.u.gi doar tie insuti..
vladutz, dorinel nu l-a bagat pe paraschiv de la inceput deoarece nu a vrut ca jucatorul sa riste o accidentare inaintea meciului cu timisoara. toate comentariile din gsp si televiziuni sint antiotelul la comanda platita a celor doi interesati de banii pentru locul intii, iancu si porumboiu. forza otelul.
RUGINA GALATI RUSINEA TARII
Nu stiu de ce va agitati voi ca niste spray-uri goale. Fara arbitrii nu santeti in stare sa bateti nici echipele deja retrogradate. Daca cu asta va mandriti atunci sa fiti sanatosi. Voua va place ce joaca echipa? Sant brasovean, dar cred ca Tm. va bate rau de tot etapa urmatoare.Orice altceva ar fi o "minune" (poate de arbitraj ?? )
Ar putea sa le spuna cineva ziaristilor ca NU NE MAI INTERESEAZA povestile lor? De 3 ani avem campioane facute de arbitraje aiurea. Unul in plus sau in minus nu mai conteaza. Decat Jabba, mai bine Otelul.
Sper sa ti se intample si tie in viata la fel. Ce doresti la altii sa ti se implineasca. Tipic romanesc. Mai bine te-ai uita la stana voastra si la ciobanul tau.
de ce nu spun ca otelul a marcat si un gol regulamentar la 1-0 si a fost anulat asta de ce nu spun
Totul se decide in meciul direct.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.