Alte știri din fotbal
Marius Croitoru crede că FCSB a descoperit o „nestemată”: „E foarte talentat, are un viitor frumos!”
0
Și-au marcat victoria! Ultrașii din Peluza Sud au venit la stadion în seara meciului Universitatea Craiova - Oțelul
0
Jucătorii de la FC Botoșani cred în calificarea în play-off: „FCSB nu era într-o perioadă bună, dar le-am dat noi puțin avânt”
1
După Ngezana, încă două accidentări la FCSB: „Mâine vedem cât vor lipsi”
0
Știri din fotbal internațional
Al-Okhdood - Al Hilal » SET încasat de Șumudică: a primit 3 goluri doar de la Benzema!
7
Imagini istorice la Milano! Cristi Chivu a purtat torța olimpică
8
Situație incredibilă pentru Leicester » Sancționată drastic, e aproape de retrogradarea în a treia divizie
0
Partenera lui Vinicius junior vine cu detalii din viața intimă: „Când merg la ginecolog, trebuie să mă consult cu medicul lui Real Madrid. Pentru orice unguent!”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Robert Negoiță, după perchezițiile DNA: I-am făcut un deserviciu fratelui ...
Libertatea
„L-am avertizat”. Omul de afaceri Dragoș Sprînceană rupe tăcerea, după ...
Adevărul
VIDEO „Nu, dom' profesor, nu loviți calul! Nu așa!” » Hipodromul tăcerii ...
GSP SPECIAL
Robert Negoiță, pus sub control judiciar, după ore întregi de audieri la DNA
Libertatea
*** ? Un jucător u 21 face cât 2 care nu sunt under…
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
o regulă stupidă... dacă fotbalul românesc produce numai rebuturi, de ce să te oblige să joci cu români? de asta nu facem față în cupele europene... acolo trebui să aduci jucători buni de peste tot, nu poți juca doar cu „producție internă”
Pacat ca am ratat victoria in meciul Otelul Galati noi petrolistii am avut ocazii mari iar sezonul asta ne vom bate pentru play-off
Daca jucatorii trebuie sa fie prezenti in 75% din meciuri iar asta e primul meci, eu cred ca ei au respectat regula. Voi astia de scrieti articole, de ce ne considerati ***? Plus, sanctiunea federatiei este hilara, 150.00 de euro o platesc si saracii aia de la metaloglobus, nu e nimic punitiv in ea. Dar poate il intrebati pe presedintele ligii Gino Iorgulescu ce a facut in ultimii 13 ani de cand sta pe scaunul ala. Asta e de fapt ficusul original.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.