Alte știri din fotbal
Granzii din Superligă, despărțiți de 20 km » FCSB e într-un complex de top, Dinamo și Rapid pe malul apei, iar Craiova e pe urmele lui Obama și Putin
0
Americanii vor tot » CFR Cluj mai poate pierde o vedetă: 4 milioane de euro
1
Debutat de Mircea Lucescu în Liga 1, oferă detalii din culise despre selecționer: „Ne spunea să ne facem relații, să ne căsătorim devreme și să mergem la facultate”
0
Cutremur la CFR Cluj! Clubul riscă să nu ia licența: ce trebuie să facă URGENT
4
Știri din fotbal internațional
Laurențiu Reghecampf, start cu dreptul în 2026 » Trei victorii consecutive pentru echipa românului
0
Maroc, favorită să găzduiască următoarea ediție a Campionatului Mondial al Cluburilor
0
Ilie Dumitrescu e sigur, după transferul lui Louis Munteanu
1
Un nou transfer pe Anfield » Liverpool aduce un puști-minune de 17 ani
0
David Popovici, „Sportivul Anului” 2025
Cristi Chivu e „Antrenorul Anului”
„Fotbalistul Anului” e Andrei Rațiu
7 situații uluitoare din istoria Anchetei GSP
Favoritul lui Pițurcă în Ancheta GSP
Final de an în Liga 2
„Bomba” iernii în Superliga
„Era boschetar pe stradă”
Înlocuitorul lui Olaru!
Mondial de locul 9
Lifestyle
Natalia Mateuț, apariție incendiară într-o destinație exotică: „Cel mai bun loc de pe Pământ”
5
Corina Caragea, apariție spectaculoasă de ziua ei: „Nivel nou deblocat”
0
Surpriză: jocurile video nu „atrofiază creierul”, ci au un efect neașteptat!
0
„Cuplat” cu Sydney Sweeney, fotbalistul de națională a rupt tăcerea: „Vă rog”
0
Șoferul poreclit „legenda taximetriștilor”, ucis de un client nemulțumit de ...
Libertatea
Cum arată Wuling Binguo EV, cea mai ieftină mașină electrică din lume. Cât ...
Adevărul
Sindromul celui de-al Treilea Om: când cei aflați în primejdie primesc un ...
GSP SPECIAL
Unul din trei români se așteaptă la un an „mult mai rău” în 2026 decât în ...
Libertatea
Ce tiganie ma, numai in Romania se poate asa ceva. Si betivul ala nenorocit de Balaci sa taca din gura, s-a trezit si el sa vorbeasca ca doar e ginerica la CuFuReala.O saniutza ceva domnule Balaci? Si faza tare e ca i-a dat si doua etape, extraordinar cum e cu comisiile astea in ROmania.La meciul crapid - Steaua, Sapunaru nu a primit nici o etapa si l-a bruscat pe Deaconu iar Lovin a luat doua etape.Ba nenorocitilor ce pi.zda mamii voastre de logica aveti?
Golanski nu trebuia eliminat.El s-a bagat doar sa ii desparta pe cei 2 si a luat un pumn de la mitchel.atat.dar avand in vedere ca e meciul cu dinamo...:))...sistemul functioneaza!Si cica nu vrea nimeni de la federatie sa ia cefere titlul:))
i-mi place la nebunie ce dreptate se face la federatie,acum nici un ziarist nu sare toti merg pe burta cu toate ca au vazut faza toti. la craiova un aurolac si un betiv notoriu cum e balaci sare si el sa latre ca de e si el om.
din nou cfr-ul e impins de la spate de toata lumea - incepand cu mass-media,comisiile ...terminand cu arbitrii si blaturile cu adversarii care le-au adus cam 20-25 de puncte sezonul asta.
deci eu chiar nu inteleg nimic. pana si comentatorul a zis ca daca nu pleca ala de acolo si-o lua Zapata. Sunt de acord cu faptul ca decizia arbitrului trebuie respectata( el asa a vazut, asta este). Dar amenda pentru ce???
probabil mai ai oameni shi pe la comisiile alea care gandesc... beeee beee beeeee
am vazut faza in care golanski l-a luat pe jucatorul craiovei pe sus si l-a scos in afara terenului pt ca daca nu facea asta probabil jucatorul craiovei nu-mi aduc aminte cine era ii mai tragea una lui zapata si ramaneam fara portar. dar asa-i in romania, faci bine si primesti pedeapsa
deci omul care a incercat sa-l opreasca pe ala, care este lovit, injurat primeste 2 etape de suspendare... si agresorul primeste: tatatatam:........la fel !!!
ALTE CAPRE !! si-au bagat si aici coada aia de la cfr ... cum sa il suspende pe golanski care l-a luat pe taranu ala , care zici ca era maimuta , sa nu iasa o bataie ... e penibil ce decizie a luat comisia , golansky incearca sa opreasca o bataie el isi ia un pun isi ia rosu si e si suspendat 2 etape ....bv celor de la cluj , sa nu mai zica de becali ca umbla la comisii si la arbitrii
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.